Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elmerjek hozni 1 éves kan...

Elmerjek hozni 1 éves kan amstaffot?

Figyelt kérdés

Nekem kan csivavám van. Viszont az amstaff ivartalanított és jól szocializált kutyának van mondva.Folyamatosan parkba mennek vele több kutyához póráz nélkül illetve az alap parancsokat is tudja.


Elhozzam?Nem valószínű hogy gond lesz?


2011. jún. 21. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát..meg kell nézni,el kell vinni a másik kutyust is hogy hogy jönnek ki.
2011. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bea92 válasza:
Az is szempont, hogy miből ivartalanították ki. nekem kan ausztrál selyemszőrű terrierem (olyan mint a Yorkshire csak nagyobb) volt kb 4 éves mikor egy kan kölyök pitbull mellé került. egy két morgásnál nem volt több soha. imádták egymást. 1 éve halt meg a kicsi egy német juhász miatt. a ptbull azóta sem találja a helyét. egyébként minden a neveltetéstől függ!! de amúgy ezek a terrierek kicsit dilinyósak... ezt jobb, ha tudod
2011. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd el a csivit,menjetek ki egy rétre (tehát semleges területre) és nézd meg,hogy hogyan viselkednek egymással.

Neked is meg kell ismerned a kutyát.

Ha valóban rendszeresen sétálnak vele,akkor nem lehet baj.Én a csivitől félnék jobban (nem tudom mennyire domináns, mennyire szocializált) hiszen az ő területére fogsz vinni egy kutyát. Nem tudom ő mennyire van kutyákhoz szoktatva, de ezekkel a kicsikkel előfordul, hogy nem fogják fel,hogy ők a kicsik és támadnak.

Ettőlmég a legnyugodtabb kutya is kiborulhat. és esetleg nem akarja bántani, csak odébbdobja. A csivinekm eg ez sok... Tehát nézdmeg a kettőt együtt

2011. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor innentől csak a csivaván múlik. Vajon ő is jól va, tanítva, és szocializálva?
2011. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 @dorkaaa válasza:
Az amstaff-hoz eléggé nagy erő szigor kell és persze, hogy a kutya elfogadjon téged falkavezérnek! A másik kutyával hogyan viselkedne, az attól is függ, hogy mennyire volt kutyák közé szoktatva! Az amstaff rögtön érezné a csivavával szemben, hogy ő a főnök és nem a pici! Sok kínlódással jár majd összeszoktatnod a két kutyát! Az egyiknek: ne bántsd a kicsit és fogadj nekem szót! A csivavának ne félj, barátkozz! Nehéz menet lesz mind a te számodra mind a kutyák számára! És még a családtagokról szó sem esett!
2011. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet a zsákmányolással, vadászattal?...ha macskákra, kisállatokra 'érzékeny' akkor egy csivit is nézhet zsákmánynak...
2011. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!