Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal? Sürgős!

Mi van a kutyámmal? Sürgős!

Figyelt kérdés

Ma reggel mentem vizet adni neki, éjjel nem kap, és ilyenkorra mindig szomjas szokott lenni. Most rá se nézett a vízre, hanem elkezdte szopogatni a lábujjaimat. Eltoltam magamtól, hogy fejezze be, de közben röhögtem is rajta, mert tényleg vicces jelenet volt, ahogy egy 50kilós kaukázusi fekve lábujjat szopogat. Újra kezdte, és mikor felnézett, iszonyat sok nyál volt a szájába, és folyamatosan rágott, de olyan pici mozdulatokkal (nem nyitotta ki a száját, mintha rágó lenne benne). Megnéztem, nem volt a szájában semmi. Aztán be akartam menni a házba, elém ugrott, és feltartotta a fenekét, mint egy kölyökkutya, amikor játszik. De nem játszott, hanem morgott. Hirtelen előreléptem, és rákiabáltam, hogy "Mit csinálsz?!??" Erre hátraugrott, nyüszített egy olyan veséig hatolót, és elszaladt (megnéztem, még egy darázs se volt, amibe esetleg beleléphetett, semmi). Pedig nem ütöttem meg soha, nem volt rá szükség, mert a "nem" meg a "rossz kutya" hatásos volt. Most lenn ül a vize mellett, és bociszemekkel néz felfelé.

Ez mi volt? Lehet nem tűnik annak, de nagyon ijesztő volt!


2011. jún. 21. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Az én kutyám akkor szokta amikor felnyalja a lny kutya után a pisit. Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ízlelgeti. De aztán ki tudja. :)
2011. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A morgás nem tudom mi lehetett.
2011. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős? kan vagy szuka? ivaros? nincsellenkező nemű a környéken?

Amit te aprórágó mozdulatnak mondtál az az intenzív szaglás ahogy az első mondta pisit szoktak így szagolni.

Különösen ivaros kutyák ha tüzelnek,vagy tüzelő szuka van a környéken.

2011. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, nekem kan kutyám szokta, de az ivartalan szukánál is. Ez az intenzív szaglás? Nem is tudtam :) Megint tanultam valamit (:
2011. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen,folyamatosan szívják rá az új levegőt, szinte megrágják a szagot. olyan mintha rángatózna a szájuk.
2011. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!