Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam ki a kutyáma...

Hogyan szoktassam ki a kutyámat az udvarra?

Figyelt kérdés
8 hetes boxer kiskutyát udvaron szeretnék tartani. Szombaton hoztam el a tenyésztőtől. Sír, kaparja az ajtót, rágja a kerítést, ugat. Ezeket csinálja éjszaka. Csak első éjszaka raktam ki, másnap már esett az eső, így azóta bent alszik, de napközben kint van. Csak este 10 óra körül szoktam beengedni. Reggel 9 óra körül, amikor kirakom, utána még 1 órát nyüszít, hogy engedjem be és kaparja az ajtót.
2011. jún. 21. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan. Egyre több időt töltsön kint.
2011. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kellett volna az eső miatt bevinni... semmi baja nem lett volna
2011. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, nálunk is ment ez a műsor annak ellenére, hogy nem egyedül volt kint, hanem a felnőtt kutyánkkal. Mi úgy cseleztük ki a kicsit (szintén boxi egyébként), hogy megvártuk ,amíg elalszik, addig kint voltunk vele, aztán bejöttünk. Ha igazán bealudt, akkor nem tűnt fel neki, hogy bementünk:) Aztán megszokta, hogy éjjel is kint van.
2011. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért vittem be az eső miatt, mert egy darabig kint volt az esőn és megfázott. Még mindig folyik az orra, tüsszög, meg köhög. Próbálkoztam azzal, hogy megvárom, amíg elalszik, de amikor éjjel felébredt, azt csinálta, amit fent leírtam.
2011. jún. 21. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!