Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz keverék kutyus Nyíregyh...

Kuvasz keverék kutyus Nyíregyházán? Sürgősen gazdit keres!

Figyelt kérdés
Néhány hete kitettek a kertünk végében egy gyönyörű,5 év körüli kuvasz keverék kan kutyust.Valószínűleg bánthatták,mert retteg az emberektől,napok óta küzdök a bizalmáért,s egyelőre csak nagyon lassan haladunk előre.Első ránézésre egészséges,(külső)parazitamentes,viszonylag jól táplált,a szőre félhosszú,ápolt.A fajtamentőknél már próbálkoztam,nem sok sikerrel-egy itteni hölgy elérhetőségét adták meg,mint később kiderült,a menhely egyik dolgozója,ahol ezúttal is teltház van,befogni pedig nem jönnek ki(egyelőre nehéz is lenne,menekül mindenkitől)Bár minden nap adunk neki friss vizet és vacsorát,két másik kutyám mellett sem befogadni,sem megfelelően etetni nem tudok egy ilyen nagytestű kutyust.Bár nem bánt senkit,pár napja este tíz körül a kert végében lövöldözésre lettünk figyelmesek,s isteni szerencse,hogy sikerült megmenekülnie(van,aki mérgezéssel,mások lelövéssel fenyegetik:(()Valójában egy igen értelmes,gyönyörű,aranybarna szemű kutyus,akiből-már csak kuvasz vére miatt is-egyszer még kitűnő házőrző lehet.Olyan gazdit keresek,aki vissza tudja nyerni a bizalmát,az emberekbe vetett hitét ennek a pompás,jobb sorsra érdemes kutyának!Más kutyákkal sem agresszív,nagyon lassan barátkozik csak.Mihamarabb igyekszem még így,kívülállóként is ,,gazdihoz adható”kutyát formálni belőle.Rengeteg türelem és hozzáértés szükséges-szerintem-egy ilyen fajtájú és jellemű kutyának,ezért gondoltam,hogy itt is bátorkodok egy kis,,reklámot"csinálni neki,hátha a válaszadók közül valaki egy(idővel)kiváló házőrző,s gyönyörű,büszke magyar fajta szerető,gondos gazdija szeretne lenni!
2011. jún. 21. 10:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Ma megpróbálom lefotózni,hogy kérésre képet is tudjak küldeni!
2011. jún. 21. 10:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel netboardra gazdikeresők közé, meg kuvasz topikba, magyar kutyás topikokba, hátha!
2011. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezeket az oldalakt még nem ismertem!Megpróbálom mindenképp!
2011. jún. 21. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyíregyházi Állatbarát alapítványt kérdezted?


Vagy ezeket itt mind?


[link]

2011. jún. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,ők a menhely-ha a Csatorna utcaira gondolsz,én csak arról tudok-ők mondták,hogy nem tudnak kijönni érte,befogni végképp nem,s mint lenni szokott,helyük sincs.Sintért pedig nem szeretnénk hívni,azzal meg van pecsételve a sorsa!Ezért próbálok itt gazdit keresni,hátha valaki...
2011. jún. 23. 13:01
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ő az...

2011. jún. 23. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:

:-(


Sajnos nekem sincs több ötletem. Esetleg plakátolj minden felé, ne csak ott ahol van a kutya. Hátha csak elcsavargott, és meglenne a gazdája.

2011. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják az itteniek,városi gazdája van-mi külterületen,tanyán élünk-ő tette ki szegénykémet.Kérdem én,ember az ilyen...? :(
2011. jún. 23. 22:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül lehet,megpróbálom,hátha valakinek mégis megtetszik"..Köszönöm az ötletet!
2011. jún. 23. 23:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :-)
2011. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!