Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajanlanatok nekem kutyas...

Ajanlanatok nekem kutyas filmeket?

Figyelt kérdés
foleg fajta ismeretterjeszo filmek erdekelnenek:)gondolok itt a nemet dogra,rottweilerre,glden retrieverre..nagy juhaszkutyakra:)de akar mas fajta kutyas filmkategoria cimet is irhatjatok..halas lennek ha videot linkelnetek!koszonom elore is!:)
2011. jún. 21. 17:34
 1/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Például itt van egy:

[link]

2011. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pepebaba válasza:
valamelyik nap láttam valamilyen youtubes vidit ami egy kutyás filmről szólt.. Nemtom hogy melyikről de arra emlékszem hogy egy professzor vett egy Akita tenyésztőtől kutyust, de ő meghalt és a kutya mindig várta......
2011. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pepebaba válasza:

Megtaláltam!

Itt a youtube-os link: http://www.youtube.com/watch?v=6aFSe2JCpAw&feature=related


És a kutyát Hachiko -nak hívták, szerintem a film címe is az lehet. A film zenéje csodaszép, de a történet.... :))

2011. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hókölykök, Űrkölykök... Nagyon aranyos filmek :) Az Űrkölykök olyan, mintha a Hókölykök 2. lenne :)
2011. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a kutyahideget lattam!csodalatos! meg a marley meg en-t is lattam es a hokolykoket:Pkoszonom az eddigi valaszokat es tovabbiakra is szamitok..:)
2011. jún. 21. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!