Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkapta a parvovírust a...

Kutyus00 kérdése:

Elkapta a parvovírust a kiskutyám mit tegyek, hogy esélye legyen az életben maradásra? Mik az előjeléi a vírusnak?

Figyelt kérdés

Először is szinte észre sem veszed ha már megfertőződött , Kicsit fáradtabb és bágyadtabb és megemelkedik a hőmérséklete (lázas lesz ), Aztán nem akar enni, na itt már elgondolkodsz mi lehet vele , Másnap már hasmenése van ami sokszor már véres is és hány is elég sokat..Na ekkor már goo állatorvos , aki több szurit és ha nagyobb kutyusról van szó és talál vénát , infúziót is ad neki , Ha picike a nyakánál a bőr alá nyomja 1 nap legalább 2x hogy ne száradjon ki .. Elég ijesztő látvány . Ha haza viheted kérj fecskendőt és kb 2 óránkén itasd szőlőcukros vizel 1.5 dl vízhez kb negyed szem natúr szőlőcukor kell.. Fontos itatni mert a vírus kiszárítja és általában ebbe halnak bele .Nekem 20000 Ft ba került az orvos szóval készülj fel :( De szerencsére bevált 2-ónapos spániel kutyusomnál , sajnos vírusos volt már mikor megvetem és haza vittem , bolhákkal és bélféreggel....

Köszönet a „Drága szaporítónak „ Aki szerint oltva van és féregtelenítve postán küldi még mindig az oltásról szóló papírkát …...De szerencsére már egy hete túl vagyunk rajta :) és parazitái sincsenek már …..Ne ad fel amíg a kiskutyusod is küzd az életéért ….Sok siker és kitartást remélem tudtam segíteni ….


2011. jún. 23. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen szemét szaporítót fel kellene kötni! Még szerencse, hogy jó gazdit fogott kis a kiskutyád!!!

Sok örömet a kutyuhoz.

2011. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem hoztam volna el addig, amíg nincs a kezemben minden papírja.

De ez most nem lényeg, a fontos, hogy túl van rajta:) Szeresd őt, és nagyon nagyon vigyázz rá!

2011. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!