Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudtok valakit akinek...

Nem tudtok valakit akinek kéne kutyus ajándékba? Nagyon szomorú vagyok ígyis.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet alakult, hogy nincs pénzem munkám kidobtak onnan ahol eddig voltam keresek munkát de nincs viszont 2 kutyám van akiket így nem tudok eltartani nagyon fáj és nagyon szomorú vagyok én mindent megtettem idáig húztam halasztottam a dolgot de most sajnos menniük kell napok óóta sírok:((( csak olyannak adnám aki nagyon vigyáz rájuk :'((( most a többi körülményt nem írom ide de van még elég baj ezen kívül is:/ mennem kell melozni mellette suli nyelvvizsga meg ienek semmi időm nem lenne szegényekre...:(( kérem aki tud valakit szóljon!:'(((
2011. jún. 23. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

milyen kutyák? (jellemre)

hhova valósi vagy?

2011. jún. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapest. Keverékek ivartalanítottak egyik kan 7 éves tacsi keverék a másik szuka 9 hónapos staffi keverék.
2011. jún. 23. 05:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, túl messze laksz és óriási macera lenne lehozni ide a kutyákat. :(

Sok sikert!

2011. jún. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért köszi az érdeklődést:)
2011. jún. 23. 06:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én befogadnám, csak sajnos már van 4 kutyom, de próbáld felrakni az expressz.hu-re meg ilyesmikre Sok sikert!

2011. jún. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld több helyen hirdetni, vedd fel a kapcsolatot egyesületekkel, menhelyekkel.

Valamit viszont kérdeznék. Ha megint rendbe jössz anyagilag ismét magadhoz veszel kutyát, de ha megint lecsúszol ismét eldobod magadtól?

Volt, hogy 3 napig a kutyámmal nem volt hol laknunk, mert nem találtunk olcsó albérletet, ahova kutyát is engednek. Az se ma volt, azóta szerencsére minden jóra fordult.

"Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél."

2011. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanilyen helyzetbe kerültem,és bizony itt a neten kértem tápadományt minden kutyás fórumon,kaptam is,pl.a Rex Alaptvány is adott.Hívd fel őket,mondd el,mi a helyzet,hogy nem szeretnél megválni a kutyáidtól, és neked is segítenek.Tudom,megalázó,de nekem a kutyáim többet érnek.
2011. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kérjél segítséget, meg fog oldódni a helyzet, kitartás!!!!!
2011. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!