Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idegbajos lenne a kutya?

Idegbajos lenne a kutya?

Figyelt kérdés

Szomszédom kutyája kicsit furcsa. Ha meglát egy árnyékot, meg akarja harapni, el akarja kapin. De, ezt csinálja amióta megszületett. Már 5 éves. És ha valaki felemeli a kezét, és meglátja a földön az árnyékot, ott szobrozik 10 percig, még ha meg sem mozdul az árnyék. Ha megmozdul megy, rohan utána. Volt, hogy idegesítette, hogy nem tudja elkapni, és morgott rá. Mintha valami patkányt, akarna elkapni.

Szerintem mókás, de mikor ezt csinálja egész nap, és hiába szólnak rá, Ő mereven nézi az árnyékot, és koncentrál rá. Mintha csak at a dolog létezne. Jó, persze, ha oda megyek, és megsimagtom, akkor utána oda jön hozzám, de néha ez sem segít, és csak az árnyékra figyel.

Dlis lenne picit?


2011. jún. 23. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Fajta tudható? Szaporítótól származó spánieleknél ez gyakori.
2011. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2011. jún. 23. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez leginkább pótcselekvés. Ha nincsenek lekötve a kutya energiái, simán kitalál magának ilyenek, még mindig jobb, mintha a bogarakat ugatná...
2011. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Mennyit foglalkoznak vele egy nap?
2011. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hetente 1x elviszi sétálni fél órára.
2011. jún. 23. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a heti egy az kicsikét kevés
2011. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Akkor én semmiképp sem gyanakodnék egyelőre idegi problémára. Majd ha napi másfél-két óra séta mellett is fennáll a probléma, akkor lehet ezen gondolkodni.
2011. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

bullterriereknél már hallottam ilyesmiről :D

nem mondom, hogy fajtajelleg, de tényleg nem az első bulli, aki ezt csinálja.

2011. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze, mert ők iszonyat tele vannak energiával, és ha a gazdi nem segít nekik levezetni, akkor megoldják maguk.
2011. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!