Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik is az a spot-on, ami...

Melyik is az a spot-on, ami elvileg belső paraziták elleni védekezésre is jó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen parazitára gondolsz? (a Stronghold például microfilaria parazita ellen jó -->ez bőrférgességet és szívférgességet terjeszt)
2011. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan férgekre gondolok, azon belül is a Trichulisra leginkább. Most megtaláltam, elvileg az Advocate az amire gondoltam. Esetleg az árát nem tudja valaki? Lehet, hogy én vagyok csökken értelmű, de nem találtam olyan oldalt, ahol van ár is...


A stronghold az csak azért véd ezek ellen, amiket írtál, mert szúnyog ellen is véd, nem?

2011. jún. 23. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez elpusztítja a lárvákat. Mi is ezt használjuk, mert a kutyám fertőződött microfilariaval, tavaly rengeteg szúnyog volt nálunk:(

Az Advocate-t is mondták, hogy jó lenne ez ellen. Árat sajnos nem tudok, de ezek nem olcsóak. Az én kistestű kutyámra olyan 1400 ft körül van 1 havi adag Stronghold.

2011. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, 2800-300 25 kg fölött. Végülis nem sokkal drágább, mint a Frontline, viszont vényköteles. Honnan a francból tudnék szerezni...
2011. jún. 23. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek vénykötelesek. Írass fel az állatorvossal, ennyi:)
2011. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sürgős az ügy, mert megyünk kirándulni, és nincs is a környéken állatpatika, tehát hiába írja fel a doki, nem tudom kiváltani.
2011. jún. 23. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ööö...akkor nem tök mindegy, hogy vényköteles e vagy sem, ha úgyse tudod kiváltani? :)

Bocs, lehet, hogy félreértettem. Egyébként ha mégis tudsz útba ejteni állatpatikát, akkor előtte hívd fel, hogy van e, és hogy mindenképp kell e recept? Szerintem nem eszik olyan forrón a kását...

2011. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ha tudnám, hogy valahol lehet kapni, akkor elmennék érte csak simán, de az, hogy a dokihoz bemenjek, meg még utána furikázzak állatpatikába vadászni, hogy hol van, az már nem fog beleférni időben.
2011. jún. 23. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Orvosoknál szokott lenni.

Elég későn ébredtél fel. Ha spotot teszünk a kutyára, az nem hat azonnal. Minimum 24 óra, de inkább 48.

2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van rajtuk spot on, elvileg még oké, csak szeretnék biztosra menni, és ha már akkor olyat venni, ami belső parazitákra is jó.
2011. jún. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!