Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kölyök roti ilyen?

Minden kölyök roti ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos és lassan 3 hetes roti kölyköm, kisfiú :)

És egyre jobban aggaszt engem hogy vörös a szeme...mármint úgy vörös hogy olyan mintha az alsó szemhéja nagyon lent lenne és ott vörös nagyon...

Úgy tudnám "pontosabban leírni" mint amikor a rajzfilmekbe fáradtak az állatok és lelóg a szemük alatt :D

Hamarosan visszük mképp állatorvoshoz szuri miatt de nagyon nem tetszik hogy ilyen :(


Tudom kicsit értelmetlenül fogalmaztam de remélem értitek s tudtok segíteni....


L21


2011. jún. 23. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát az enyémnek nem volt sohasem olyan. De nem biztos, hogy betegség, lehet csak alkatilag ilyen neki. Olyanra gondolsz, mint amilyen a nápolyi masztiffnak?
2011. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
találtam egy képet amin látszik neki, hogy tudom ide feltölteni?
2011. jún. 23. 11:21
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


itt látszik egy picit

2011. jún. 23. 11:43
 5/12 A kérdező kommentje:

plusszba még ezt olvastam róla: Szemek: Közepes nagyságúak, mandula formájúak, mélybarna színűek. Szemhéjak feszesek.

akkor ezek szerint ez nem jó hir hogy neki ilyen :(

2011. jún. 23. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hogy ilyen legyen, de szerintem ez nem betegség, csak valamiféle rendellenesség, baja nem hiszem, hogy lesz tőle. De fajtatiszta ez e kutya? Csak mert túl hosszúkás a pofija egy rotihoz képest, meg nem olyan kerek e feje sem. És, ha valamilyen keverék, akkor lehet a felmenői között olyan kutya, amelyiknél normális, ha lelóg az alsó szemhéja. Valahogy az enyém nem így nézett ki ennyi idős korában.
2011. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Anya fatiszta roti, apa is roti de van benne valami más keverék...akkor lehet hogy emiatt??? :S :(

Mert úgy volt hogy 7 kölyök abból 4 fekete volt (ami az apjukra hasonlított) és 3 ilyen roti foltos ami tiszta anyjuk.

A google-ban rákerestem roti kölykökre és ott láttam hogy ilyen kis cuki nyomott kerek fejük van, neki is olyan volt amikor elhoztuk. Azóta nőtt már és akkor nyúlott meg. :)

2011. jún. 23. 12:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg ez lesz az oka, azért a biztonság kedvéért mutasd meg állatorvosnak, de szerintem nem kell aggódni, nem betegség lesz az oka.
2011. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
minden képpen mondjuk neki, mert nem szeretném hogy ha netán látásromláshoz vezetne vagy valami :( mert imádom :)
2011. jún. 23. 12:11
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget és a bíztatást :)
2011. jún. 23. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!