Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy a baj? A kutyam (mopsz)...

Nagy a baj? A kutyam (mopsz) ugatas kozben elajult es bepisilt.

Figyelt kérdés
sziasztok! Van egy 5 eves mopsz kutyam. amikor alszik es valami hangot hall hirtelen felugrik es odaszalad es elkezd ugatni. Ez eddig rendben is lenne, de amikor felfele forditja a fejet ugatas kozben , elveszti az egyensulyat (gondolom leesik a vernyomasa) es elkezd dolongelni, neha az oldalara esik. es neha bepisil. Mitol lehet ez? valaki tapasztalt mar hasonlot?
2011. jún. 23. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egy enyhe epilepsziás roham? Simán lehet stressztől is rohama, márpedig ugatás közben gondolom stresszel.
2011. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez elég ijesztően hangzik... Nem tapasztaltam ilyet szerencsére, mindenesetre sürgősen vidd a dokihoz. Lehet, hogy vérnyomás-baj, lehet, vagy nem jut elég oxigén az agyába olyankor...
2011. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is epilepsziára gyanakszom!Az én kutyusom is eldől és bepisil ha rohama van.
2011. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!Vidd orvoshoz!!
2011. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99%, hogy epilepszia. Nagyanyám uszkárja is csinált ilyeneket.
2011. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, persze mindenkepp elviszem orvoshoz. Keresgeltem a neten is hogy mi lehet, egyedul a epilepsziat talaltam en is, csak nala CSAK ES KIZAROLAG akkor jon elo, amikor hirtelen alvasbol felugrik, szalad elkezd ugatni, es a fejet felfele forditja.... Remelem nem lesz komolyabb baja..
2011. jún. 23. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen kérdést tettem fel én is, a kutyám ugyanezt csinálta tegnap este. 2x is bepisilt, és elkezdett szédelegni. 4 éves, és még soha nem tapasztaltam nála ilyet.
2011. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Epilepszia vagy mivel olyan kis gnóm formájúak, el tudom képzelni, hogy ha olyan sokáig néz felfelé és közben stresszeli magát az ugatással, akkor nem jut elég vérhez az agya.
2011. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek aki valaszolt! Szerintem is az lehet hogy kimegy a ver a fejebol amikor felemeli ugatas kozben, az a maniaja hogy vonyit mint a farkasok felemelt fejjel. :)
2011. jún. 24. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:
De ha kimegy a vér a fejemből,attól még nem fogok bepisilni...
2011. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!