Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól csinálom amit csinálok?

Jól csinálom amit csinálok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyám, viszont semmi kedvem 30 fokba kinn ülni vele az udvaron ezért inkább itt benn vagyok. De úgy érzem magányos ott kinn, estefelé persze ki megyek hozzá mikor lehűlt a levegő és megsétáltatom valamint játszok vele. Ti hogy szoktátok csinálni?
2011. jún. 23. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szia! En beengedem a hazba!
2011. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Áh, az kizárt. közepes testű kutya és van allergiás tag a családban aki megőrülne ha tele lenne szőrrel a ház :)
2011. jún. 23. 16:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Az enyémek is bent vannak a nagy melegben, meg a nagy hidegben is.
2011. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kibírja, nyugi. Az enyém is imád velünk lenni, nyilván jobban érezné magát, de én már örülök, ha a család télen tolerálja a bent létét. Amikor j idő van, kinti kutya. Csak legyen előtte hideg víz, árnyékos hely, néha menj ki hozzá egy 10 percre. Meg azt is lehet, hogy nyitva hagyjátok a bejárati ajtót, és akkor legalább a küszöbről kukucskálhat. Az enyém már annak is nagyon örül:)
2011. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Esetleg beülhetsz vele egy fa alá, vagy a háznak arra az oldalára, ahol általában árnyék van (tehát hűvösebb is valamivel). Ne ülj ki vele a napra, nyilván. De az árnyékban a hűvös fűben szerintem el lehet lenni :)
2011. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk hiperaktív kutya, szóval van olyan, hogy túlpörög, olyankor beengedem, hogy lenyugodjon. 16:28-as voltam.
2011. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd rá nézek óránként egy 10 percet megsimogatom meg kicsit meghempergetem a fűben akkor.
2011. jún. 23. 16:31
 8/22 anonim ***** válasza:

A kutya felelősség. Ha vállaltad akkor mindig foglalkozni kell vele. Mert végülis akkor mikor foglalkozol? Télen -20 fok van, ősszel az eső zuhog....?

Akármilyen idő van ugyannyit kell vele foglalkozni ha igényli. Persze ha máskor sem mész hozzá ki és nem is akar semmit csinálni ilyen időben az más dolog. Én ugyanannyit foglalkozok velük mint máskor, őket nem túlzottan érdekli a meleg.

2011. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim is kint vannak , egész nap alszanak a teraszon.Sztem hagyd őt amíg ilyen meleg van , ne piszkáld mert ha elkezd ugrálni csak mégjobban melege lesz.Napi kétszer kinyitom nekik a slagot hogy pancsoljanak és általában szoktak is, de ma meg tegnap felkelni sem volt kedvük a meleg miatt.

Én 7 óra után szoktam velük foglalkozni (meg napközben is rájuknézek ha itthon vagyok) mert akkor már elviselhetőbb az idő , és ők is aktívabbak ,főleg mikor jön a cserebogár támadás:)

2011. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
szerintem felesleges ebből lelkiismeret furdalást csinálnod. A kutyák ebben a nagy melegben pihennek az árnyékban. Normális ember az esti órákban játszik a kutyájával, és viszi sétálni. Az enyémek is hűsölnek:)
2011. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!