Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikai (MOSER)...

Kutyakozmetikai (MOSER) nyírófejnél a műszerolajat helyettesíthetjük WD-40-nel?

Figyelt kérdés
Elvileg finomműszerolaj (varrógépolaj) kellene a mozgókéses fej kenéséhez, de az elfogyott. Járhat-e hátránnyal a WD-40 alkalmazása.
2011. jún. 23. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább étolajat javasolnék, az biztos nem árt a kutyának se, a WD40-ben nem tudom mik vannak.
2011. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az étolajat nem javaslom, ugyanis ha szennyeződik, ragad, és ugyebár az nem túl jó.

A wd-40 jó, az összetétele műszerolaj, meg szénsav, nem lesz baja a kutyának tőle, ahogy a varrógépolajtól sem.

2011. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen az étolaj az nagyon tuti!!! Kb 1 hónap alatt megavasodik és összeragasztja a csúszófelületeket.Lehet eldobni, biztos megérné!!!Az étolaj a fazékba való.

A wd40 petróleum származék van némi kenő hatása de mégsem műszer olaj. Pár csepp motorolaj valami vékonyabb inkább való kenni.

2011. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!