Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lenne neki a Hawkeye név?

Milyen lenne neki a Hawkeye név?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz majd kutyám, vagy egy labim vagy borderem (jelenleg az utóbbi felé hajlok, már 8 éve az álom fajtám). Egy neten megismert ismerősöm kutyáját hívják így, elvarázsolt ez a név, nem tudom hihetetlen mód tetszik. Csak nem tudom illene-e a két fajtát nézve a kutyára.
2011. jún. 23. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Border Colliem van, neki én a Quérote nevet akartam, vagy a Quote nevet, de végül Orion lett :// (Magic Shepherd Bandit Orion). A bordereknél, könnyű, jól kiejhető nél kell, mert ha mondjuk munkakutya lesz, nem ordibálhatod neki azt a mezőn, mikor tereli a birkát, hogy Quérote, ezért beszélt le erről a tenyésztő.

De szerintem ha gyorsan ki tudod elyteni, akkor tökéletes, és nekem nagyon tetszik :D

2011. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy kell kiejteni? :) Bocsi de nem vagyok jó angolból és így nem tudom megmondani, hogy illene e rá:$
2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírási hibákért, gyorsan írtam, nem is figyeltem oda, hogyan... :/
2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem ki lehet elég könnyen és gyorsan ejteni :D... Bírkák után szalagdálva biztos nem fogok neki kiabálni, mert itt 200 km-es körzetben nincs olyan hely, ahol foglalkoznának ezzel :(... néha-néha biztos majd de amúgy szerintem mint Hóóókááj elég jó lenne :D.
2011. jún. 23. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:

1*

Tökéletes :)

Az enyém meg Kvérót , meg Kvót lett volna :DD de azt ugye nem lehet olyan könnyen kiejteni. Az orion meg a tv. :)

írj egy e-mailt: sissi23@citromail.hu

LEGYEN BORDERED, a labi már divatkutya, de felelősséggel a borderrel :DDD

2011. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi hogy ilyen tudatlan vagyok de ezt a nevet hogy ejtenéd ki?Mert az angol kiejtés szerint szerintem nem tudnád gyorsan mondani :/ Am a jelentése nagyon tetszik :) Sólyomszem :D
2011. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik válaszadónak: Hát a border is már kezd nagyon divatkutya lenni csak úgy mondom :/
2011. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó, de aki tenyésztőtől veszi, meg olyan helyen lakik, mint én, pedig ez nagy városnak számít, és itt mi vagyunk az egyetlen borderesek... A többi kutyatartó inkább labizik meg retrievereznek, na meg persze staffordshire terrier, és bishon. nekem még van egy staffordshire terrierem, mindkét kutyám fiú, és nagyon jól elvannak egymással.
2011. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!