Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel eves labimat mire szoktass...

Timtimi kérdése:

Fel eves labimat mire szoktassam at? Acana vagy Orijen?

Figyelt kérdés
Mar 3 hete vissza-visszatero hasmenese van a kutyamnak, es 2 hete raszokott arra, hogy mas kutyak uruleket megeszi...akarhogy figyelem mindeg talal egy kicsit a fuben valahol, mert a kedves gazdik nem szedik fel a kutya utan.....lenyeg a lenyeg...az allatorvos szerint lehet, hogy a tap a ludas, most Ecopet juniort eszik, szereti is azzal nincs gond...de remelem, hogy ezt az urulek evest kikuszobolhetem ha valamilyen vitamindusabb tapot kap....az Acana es Orijen termekek egyikere gondolok...mit javasoltok?....elore is halas koszonet:) amugy pont ma lett 6 honapos...ajandek, szulinapi fereghajto:) eszi mint a cukrot:))
2011. jún. 23. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Acana
2011. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább Dadoval etetnék. Jobb az ára, és szerintem jobb táp.Nekem is labim van, 1 éves, és Dado halasat eszik.Kiváló táp!
2011. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 compactegon ***** válasza:
a kettő közül az Orijen a drágább és jobb minőségű (az acana is jó, az is prémium tápnak számít).
2011. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, en az Orijen halasra vagy a puppy large brredre gondolok.....kicsit soknak tartom a feherjet bennuk...de egyebbkent remek tapok........az ar most nem szamit, azt akarom, hogy egeszseges nagy kutya legyen:)
2011. jún. 24. 10:30
 5/5 compactegon ***** válasza:
kisebb korban jobb még a több fehérje, a táp amit írtál tökéletes lesz neki. ha meg f#sna tőle, akkor eucanuba, vagy pro plan, abból is a large athletic :)
2011. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!