Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaám 2 holnapja és 1...

A kutyaám 2 holnapja és 1 napja vemhes és egész nap inteziven nem nagyon de liheget és kereste a helyét de ugyan ugy evet. Ma este várhatom a fialást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hőmérsékletét nézd meg.
2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de mindig a hömérsékletel vannak leirtam mindent akkor mit nem lehet tudni akki ért hozá mért kell a hömérséklet ha meg mértem volna akkor meg se kérdezném
2011. jún. 23. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika,mit vártál?Hogy megmondjuk látatlanban,mikor ellik meg a kutya?

Ez nem megy sajnos.A hőmérséklet adhat támpontot a közeli ellésről,ezért mondják itt is.

0 szakértelemmel meg talán nem kéne szaporítani.

2011. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani kedves kérdező, de a soraidból lerí, hogy buta vagy, vagy esetleg még gyerek. Azért kell a hőmérséklete, mert abból lehet megmondani. És ezt mindenki tudja aki ért hozzá. Tehát akik azt kérdezik mennyi a testhője, pont azért, mert értenek hozzá.
2011. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amugy semmi köze sincs hogy én szaporitom vagy sem de ez a web oldalnak az a szlogenye hogy it meg érdezhetek mindent amit máshol nem
2011. jún. 23. 22:25
 6/12 A kérdező kommentje:
amuy 14 éves vagyok de apukám dolgozni van csak azért kérdezgetek :Đ
2011. jún. 23. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkinek semmi köze hozzá, akkor miért teszed fel a kérdést mindenkinek? Ahhoz van közünk, hogy válaszoljunk?
2011. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apud biztos tudja mikorra várható az ellés. Legalábbis remélhetőleg.
2011. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van közünk hozzá,hogy szaporítasz-e.Ilyen almokban született szerencsétlenekkel van ugyanis tele minden gyepi,mi meg sakkozhatunk,hogy a sok száz altatásra váró közül kit tudunk megmenteni,és kinek kell meghalnia.
2011. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha evett és a kaját nem hányta ki akkor nem fog elleni az éjjel. Nekem még nem volt szukám aki evés után ellett volna. Ez a lihegős szakasz amit leírsz akár 2 napig is tarthat.
2011. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!