Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3hetes kiskutyának be lehet...

3hetes kiskutyának be lehet adni egy egész szem féregtelenítő tablettát, vagy az már sok lenne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 23:42
 1/8 anonim válasza:

méret kérdése.. nekem 1 tabletta 10 kilós kutyára van és azt eltörtük 4felé és ugy adtuk be neki 2hetenként..de ne sűrűbben mert bele is dögölhet..és ha férges ismételjétek meg a féregtelenítést 2 hét múlva..vigyázz a kutyusodra, és adj neki féregtelenítőt fél évente ha nagyobb lesz. ( az én kutyám nem kapta meg a féregtelenítőt ahonnan hoztuk és görcsös rohamokat kapott és verte a fejét

a földhöz az első napokban..de féregtelenítés megoldotta a problémát)

2011. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A féregtelenítő tablettákat általában 10 testtömeg kg-onként adnak egyet. Ezek után lehet sejteni, hogy nem igazán szerencsés. De hát az állatorvos, aki ellátja a kicsiket, akivel konzultáltatok fedezés előtt a szűrésekről, az ellésről és aki látta az anya kutyát ellés után, ő nem adott felvilágosítást?
2011. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Keverék kiskutya. Én mindent meg szeretnék neki adni, ő az első kutyám. Köszi mindenkinek!
2011. jún. 23. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes kiskutyának nem biztos, hogy tabletta kell. Van nekik való finom féreghajtó paszta, használd azt.
2011. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(de ugye még az anyjánál van???)
2011. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ott van még, nem is szándékozom elhozni 2hónapos koráig. Minden nap járok hozzá.
2011. jún. 24. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi kölyöknek pasztát szoktak beadni, nem tablettát. 10 kilóra van egy tabletta, nagyon kicsi kellene ebből a fél kilós, vagy mérettől függően még annál is kisebb súlyú kölyöknek, nem valószínű, hogy ezt pontosan tudnátok adagolni.
2011. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Negyed tabletta felét adtam neki, az 1,25kg kutyának való, az én kutyám 80dkg, szerintem így jó. :)
2011. jún. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!