Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köd-hegy kennel! Vennétek...

Köd-hegy kennel! Vennétek innen dobermannt? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Már írtam is nekik e-mailt a mostani alom eladó kiskutyáiról, törzskönyv,chip,oltás megvan a kicsiknek. Akkor ez jó kennel?


2011. jún. 24. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesz jó kennel... Dicséretes, hogy mindent megad a kicsiknek, de ettől még lehet gázos, meg kell nézni.
2011. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A honlap alapjan rendes tenyesztonek tunik de a helyszinen majd ellenorizz le mindent.
2011. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is rendes kennel, de amit leírtál, annak minden tenyésztőre vonatkoznia kellene.

viszont ebből az alomból nem biztos, hogy lesz majd kutyád. sokszor van, hogy már amikor lehozza az almot a tenyésztő akkor van több előjegyzése, mint ahány kutya születik, mert így nem lesz remélhetőleg felesleges kölyök.

2011. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Köd-hegy kennel, egy nagyon jó dobermann kennel. Jó idegrendszerű, nem fosós kutyái vannak. Bátran ajánlom őt, és az árral sincs elszállva. Segitőkész, és korrekt. Nem csak addig amig kifizeted a kölyköt, hanem utána is. Nagyon jó választás!!!!!
2011. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet te sokkal képzettebb vagy, de hihetetlenül antiszociális. én legalább tudok normálisan beszélgetni.

én csak annyit tudok, hogy amikor én előjegyeztettem arra az alomra amiből a kutyám szármozik, akkor arra 20 előjegyzés volt.

remélem mindenki lepontoz téged, bár nem véletlenül lehet csak 30%-os

2011. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehetsz* bocs

csak annyira vissza kellett magam fogni, hogy már írni sem tudok.

2011. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igazából pont a 10 éves kis taknyok szoktak lepontozni, a nyers őszinteségem miatt, te meg csak okoskodsz, és pont az ilyenek rontják el ezt a kutyás kategóriát, a válaszolók 90%-a okoskodó tizenéves monitorhuszár, és rengeteg nyomorék ember jön az agyhalott kérdéseivel
2011. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na ki is az antiszociális?
2011. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!