Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen beceneveik vannak a...

Milyen beceneveik vannak a kutyáitoknak?

Figyelt kérdés

Becenevekre lennék kíváncsi, hogy ki hogyan szólítja a kutyáját, és miért. :D Ha tartozik hozzá valami vicces/megható történet, azt is szívesen olvasnám. :)


Ja, és légyszi a kutyusotok RENDES NEVÉT is írjátok le a becenevek mellett, ha lehet. :) Köszi!


2011. jún. 24. 13:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Roxana, én csak Roxynak hívom. Nincs különösebb oka, a Roxy jobban tetszik :)
2011. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 xnorkax ***** válasza:
Az én kutyusomat Manónak hívják, én Mancinak szoktam becézni. Nem tudom, honnan jött. :D
2011. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
az enyém pl: Csokoládé de csak Csokinak hívom azért kapta a nevét mert barna a színe és nagyon szereti a Csokit :)
2011. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Pajkos nevet kapta apósomtól, de ez túl régies nekünk, így lett Pájky, Bubu, Manó, Füli, Mucus.. :D
2011. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Két kutyám is van: Szmöre őt szoktam becézni pl.: Szmörcsike,Szmöjje,Szmöri,Szmörcsilla de frász,Kiskutyaa,Életem...és még sok minden :D

A másik kutyám Szotyi... Szotyika,Szotty,Szotya,Star,Tyi ilyesmik :)

2011. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A kutyám Borisz,A becenevei Borka, Borbi, Borcsi, Bobo, Bobek, Bóbika, Bóbita, és csak azért mert imádjuk a kis pacsigépet :D
2011. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Az enyém gubacs,de gubinak hívom

[link]

2011. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Hát, az én kutyusom neve Herceg.

A beceneveiből rengeteg van,de leginkább a mogyoró,a bumszli,és a baby a befutó. A mogyoró,és a babí csak úgy jött, a bumszlit akkor kapta,mikor hoztam haza a tenyésztőtől. Azért,mert olyan kis bumszli volt :)

2011. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az enyém Rex, és Rexibabának szoktam hívni akkor ha simizni akarom.
2011. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Aramis: Rami, Ramó, Ramesz, Ramirez, Bárgyú

Mozart: Moci, Mocó, Mozarella, Bunkó

Az utolsó a jellemükre utal, Aramis egy cane corso, Mozart pedig szálkás tacsi. :)))

2011. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!