Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyusró...

Mit gondoltok erről a kutyusról őszintén?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 24. 19:28
1 2
 11/15 Francesca_ ***** válasza:
Én azt gondolom, van benne jack russel is, jópofa
2011. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ebrendészet=sintértelep.Bekerül a kutya,letölti a kötelező veszettségi megfigyelését.Befogott kutyánál 14,embert mart kutyánál 90 nap.Ezek után,ha a gazdi nem ment érte,a kutya a telep tulajdona lesz,eladhatják vagy lealtathatják.Tulajdonos által leadott kutya azonnal eladható vagy altatható.Mivel gyepi,nem menhely,így kötelesek minden kutyát befogadni.Ha nincs hely,elaltatnak a bentlévők közuül,úgy csinálnak.
2011. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Legutolsó nagy baromságot írt. Vagy is nem tudom, hogy máshol hogy működik, de itt nem így. Itt dolgozom és örökbe szeretném fogadni ezt a kutyuskát. Vélemények érdekeltek. Köszi mindenkinek a választ :)
2011. jún. 25. 13:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos de szerintem ne foglalkozz azoknak a véleményével akinek nem tetszik ... nekem csivavám van és sokan megszólnak miatta de nem érdekel az a lényeg , hogy neked tetszen :)

Ha örökbefogadod sok sikert a kutyushoz .!

2011. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amit leírtam,ez van a törvényben is.Szerencsés helyeken állatvédők üzemeltetik a gyepit,akkor a kutya átkerül a menhelyre,de sajnos nem ez az általános.
2011. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!