Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhacsípés hogy néz ki...

Bolhacsípés hogy néz ki emberen? Olyan puklis, mint a szúnyog?

Figyelt kérdés
A kutyáim bent alszanak,és bár kiltixüt van,meg frontline csepp,gondolom,lehet bennük 1-2 bolha. Tavasz óta minden reggel találok magamon egy úgy csípést,ami veszettül viszket :) Viszont szúnyogot nem hallok,persze,attól még lehet. Szóval a kérdés,hogy bolha,vagy szúnyog,mert ha bolha,akkor lehet,hogy az ágyat is átfújom egy kicsit neostomosannal.
2011. jún. 25. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a bolhacsípés nem viszket veszettül
2011. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor neked még nem volt bolhacsípésed, kedves előző. Nekem is veszettűl viszket, pici pukli, ami kisebb mint a szúnyog csípés és míg a szunyog csípést ha békén hagyom az abba marad ez nem. Mindig kivakarom és este még jobban viszket én a macskáimtól szedtem össze. Bocsi mi az a szer amivel lefújod az ágyad? Mert már minden textilt kimostam, kiporszívóztam és a zsákot is kidobtam. Már nem tudom mit lehet még tenni. A cicák kaptak bolhairtót és bolhanyakörvet is.
2011. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Neostomosan. Én a kutyáimat, a helyüket is lefújom néha,szerintem most az ágyamat is le fogom.

400 Ft-körül van,és nagyon sokáig elég!

2011. jún. 25. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nemszokott viszketni... pedig elég sok bolha volt bent anno... nekünk sima rovarirtó spré is jóvolt v bolhaspré ilyen ságra flakonos.. kinézetre olyan a csípés mint a szúnyogé csak kisebb nekem nemviszketett de van akinek igen szoval lehet bolha
2011. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi és gyógyszertárban lehet kapni ezt a Neostomosant?
2011. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én a kutya-boltban szoktam venni :)
2011. jún. 25. 09:02
 7/8 kutyák és macskák ***** válasza:
A kutya bolha nem csípi az embert, csak a macskáé.
2011. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De megcsípi a kutya bolha is az embert.Nekem is viszketett,véresre vakartam,és még mindig viszketett.Általában több kis pukli egymás mellett.De az ember hamar allergiás is a csípésükre,az is viszket.
2011. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!