Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Szuka) Bullterrier tapasztala...

(Szuka) Bullterrier tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kiegyensúlyozott nyugodt kutya? Kis testű kutyusokat megtűr?

Tapasztalatok ?:)


2011. jún. 25. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Össze lehet szoktatni őket,de mivel a bullterrier iszonyú bunkó módon,durván játszik,a kicsi biztosan nem fog örülni neki.

Nekem 2 felnőtt bullterrier szukám van,egymással eljátszanak,egyformán tapló mindkettő,de kisebb kutyák nem sokáig bírják.

2011. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarom elvenni tőle a kedved, de az én kutyusom most lett 1 éves és olyan butus és pörgős szegény. ha jön egy vendég, összeppisili magát örömében. én nagyon szeretem őt. van mellette egy 21 (!!) éves shi-tzu kutyusunk, ő vak, süket, alig van foga és utálját egymást :). nem bántja egyik se a másikat, de a tekintetükün látszik h féltékenyek :) most lesz kiskutyája, augusztusban, reméljük, hogy emiatt megkomolyodik :) remélem segítettem :) 13/L
2011. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó: Azért pisili össze magát, mert nincs lvezetve a fölösleges energiája, nem mozgatjátok kellően le. Az ilyen kutyák (amiknek nagy mozgásigényük van) mind hasonló tüneteket produkálnak. Nem egy idegbeteg módon felizgult kutyát láttam már embereket köszönteni.
2015. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!