Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak...

Mi baja lehet a kutyámnak kegyetlen sovány?

Figyelt kérdés

A testvérei jó bőrben vannak de ez mint a gereblye.

Ugyanazt eszi.

Melyik szervével lehet a probléma esetleg ami nem úgy működhet?


2011. jún. 25. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

féreghajtás?

lehet h a többeik nem engedik szopni. van olyan is h beteg a kiskutya ezért az anyja nem engedi szopni.

2011. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több hónapos kutyák nem kölykök.
2011. jún. 25. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Erdemes lenne egy vervetelre elvinni. Sokat iszik? Sajnos a sok vizfogyasztas lehet elojele a cukorbetegsegnek. Verkepnel kerd hogy pajzsmirigy mukodest is ellenorizzenek:) Sok sikert:)
2011. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kis nyikhaj:) bichonom 2kg.fiú kutyu.A másik(a lány kutyum)5 kg normál méretű!!

Régebben mindig oda voltam,hogy ilyen kis picike,mint egy gebe ló akinek nem adnak enni!Pedig jó minőségű kajával etetem,és változatos étrendje van!!

Mára már nem problémázok ezen,mert egyébként minden rendben van vele!

Ő volt a legpicuribb anno az alomban!!Ilyen fajta:).Mi emberek sem vagyunk egyformák...

Viszont az előttem szólóknak igaza van..lehet nem ártana neki egy kis kivizsgálás!!!

2011. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!