Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retrieveremet is...

Golden retrieveremet is viszem sátorozni jövő héten,5 nap. Mit vigyek? Milyen gyógyszerek, dolgok? Nem szeretnék elfelejteni semmit.

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
innivaló, ennivaló, valami játék ha van, ha kell gyógyszert szednie akkor gyógyszer...
2011. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De gyógyszer téren esetleg mire lehet szükségünk? Nagyon ritkán beteg, de ki tudja... Kálciumot pl?
2011. jún. 25. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Megint 1. vagyok:

Esetleg vigyél még Betadint, és kullancsírtó nyakorv legyen rajta, vagy kullancsirtó cseppek.

2011. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 25. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
meg esetleg egy csipesz, ha már belement és megtalálod benne a kullancsot
2011. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg vigyél egy pót-kullancsnyakörvet,ha azt viszel,mert én jártam már úgy,hogy elszakadt.
2011. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugye Te érdeklődtél pár hete, hogy vidd e magaddal a kutyádat túrázni? Örülök, hogy így döntöttél, biztosan jó muri lesz!

A kalciumot én is javaslom, de ha lehet, akkor ne a pezsgőtablettát, hanem Calcimusc oldatot vegyél. (vényköteles, háziorvossal írasd fel) Ezt adott esetben könnyebb megitatni a kutyával, mert nincs íze, és úgy tudom, hogy magasabb is a kalcium tartalma. 6-700 forint körül van a 10 ampulla.

Vigyél csipeszt, ha kullancsot kell kiszedni, és betadinet. Szerintem dobjál be valami kis kötszert is, biztos, ami biztos.

Kullancsok ellen védekezzetek ezerrel. Valamilyen spot-on legyen rajta, és én mindenképp tennék rá Scalibor nyakörvet is.

Víz mindig legyen nálad. Tényleg, mit fog enni? Mert gondolom nem akarsz cipelni 5 kg száraztápot:)

2011. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tennék be széntablettát is! Meg egy kutyacipőt, ha elvágná a lábát. Golden, tehát egy fésű nem árthat! 2 pórázt, egy sima és egy flexi, mert nem lehet mindenhol leengedni a kutyát! Szájkosár, ha busszal kell menni valahová! Szerintem a száraz táp a legegyszerűbb, és legkönnyebb. Nem tudom, hogy hol fogtok aludni, de egy kikötő vasat vinnék. Ha rágja a pórázt, akkor láncot, ami arra az estére is jó, ha kempingeztek! Én a cuccok nagy részét - max a kutya tömegének 10%-át - egy kutya-hátizsákba rakom, amit ő hoz! Így egész kényelmesen el lehet férni, bár nem tudom, hogy hogyan mentek és milyen terepre! :) Jó szórakozást! :)
2011. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az :)

Sátorozni fogunk, és bent fog aludni a sátorban. Nem kockáztatom meg, hogy kinthagyom.

Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat!

2011. jún. 25. 22:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Tápot kap majd, semmi más ötletem :) Nem kell majd sokat cipekedni, mert busszal megyünk, úgyhogy ez megoldható.
2011. jún. 25. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!