Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőnél egy kutya mindenh...

Tenyésztőnél egy kutya mindenhol 100eFt körül van?

Figyelt kérdés

Most gondolok pl.egy pincsire és egy dán dogra...mindegy,hogy milyen méretű a kutya,akkor is ilyen drága?


(értelmetlen válaszoktól kíméljetek!)

köszi


2011. jún. 25. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egy kutya 250 ezer...szóval nem minden kutya kerül ugyanannyiba. Fajta függő. Egy törzskönyves kutya ami egészséges szűrt szülőktől van az 80 ezer forinttól felfele van. Nem a kutya méretét fizeted meg, lehet a pincsi kisebb de ott is van 3-4 féle szűrővizsgálat a kiállítás/törzskönyv/tenyészszemle pedig ugyanannyi..
2011. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 80ezertől a csillagos égig...
2011. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem golden retriever kutyusom volt tenyésztőtől törzskönyvvel mindennel 36 ezer forint
2011. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
36? akkor ott valami nem tiszta vagy nem kiállítási minőség tehát hibás a kutya vagy valami más. Két zsák kölyök táp kerül ennyibe nem egy kutya...chip/oltások/féreghajtás/minőségi táp/ törzskönyv/előszűrések....sokkal több mint 36 ezer
2011. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A mienk 300 ezer volt(sealyham terrier),szóval nagyon változó.
2011. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

megint én vagyok a golden retrieveres.

Ki mondta hogy kiállítási kutyát vásároltam? A Kérdező sem írta hogy kiállítási kutyát akar! A kutyámmal nem volt semmi probléma, nem volt túltenyésztett és minden rendben volt vele, oltások is.

2011. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én törzskönyves beagle kutyát vettem 15 000Ft ért 2001-ben. A Tátraszépe kennelből vásároltuk, semmi baj nem volt vele. Aranyos volt, kedves, és gyönyörű.


itt egy kép rólunk, amikor még élt:


[link]

2011. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Kedve s golden gazdi összekevered a tenyésztőt a szaporítóval ... -.-"
2011. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden fajta 100 ezer körül van, egy mudit például 50-60 ezer forinttól lehet venni nagyon jó tenyésztőnél, egy beagle is itt kezdődik nagyjából. Viszont vannak olyan fajták, amelyek milliókba kerülnek. Ez függ az adott fajta gyakoriságától, problémásságtól (egyes fajták több örökletes betegséggel terheltek, problémás az ellésük (buldogok)), alomszámtól (a kisebb méretű kutyáknak általában csak 1-3 kölyke születik egy alomban). Na meg persze fajtán belül is hatalmas eltérések vannak az árban, híresebb, eredményesebb tenyésztőnél jóval többe kerül egy kölyök, mint egy kevesebb eredménnyel rendelkező, kezdő kennelben.
2011. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tk-ve,oltásai megvoltak,miért lenne már szaporító?
2011. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!