Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó boxer kutyát tartani,...

Miért jó boxer kutyát tartani, vagy épp miért nem jó?

Figyelt kérdés
(Indoklást is kérnék.)
2011. jún. 25. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Állandóan nyálazik.
2011. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? Mindegyik kutyát jó tartani, ha a természete találkozik az igényeiddel és fordítva. Nekem megfelelne egy boxer, de ha pl. naponta fél órát tudnám összesen sétáltatni, akkor nem lenne jó. Vagy ha láncon akarnám tartani, akkor sem lenne jó. Nézz utána a fajta tulajdonságainak és döntsd el, hogy neked jó-e.
2011. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért jó? : Mert hihetetlenül bohóc, aki mindig játékra kész, késő idős korára is játékos életvidám marad. Mert nem lehet unatkozni mellette, mindig játékra kész. Imád futni, úszni, kirándulni.


Miért nem jó?: Túlságosan is barátságos az idegenekkel. De hát a boxerek már csak ilyenek, én így szeretem őket. :)

2011. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megcáfolnám amiért nem jó részt: két boxerem van, sosem lettek arra idomítva, hogy bárkit is megtámadjanak, mégis ha elmegyünk velük sétálni a kisebbséget szépen kiszúrja és támadja. Emellett a ház területének a közelében is mindenkit, ha már előtte nem barátkozott össze vele a család által.
2011. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok! Azért mertem többes számba rakni, mert akiket én ismerek boxereket nagyon is barátságosak. Az enyém is ilyen, pedig már nem kölyök. Mindenkinek oda megy hízelegni, pacsikat oszt idegeneknek. Engem néha azért zavar, mert így simán el lophatják az udvarról, ha valakinek épp megtetszik.
2011. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondjuk kutyánként változó:)
2011. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!