Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff tulajdonosok mi...

Bullmasztiff tulajdonosok mi a véleményetek a kutyátokról?

Figyelt kérdés

Milyen természetű? Mennyire tanul könnyen? Hogy viselkedik idegen kutyákkal, emberekkel? Tudom-tudom nevelés és tanítás kérdése az egész, csak kíváncsiságból kérdezem :)

Ja és írjátok meg légyszi, hogy lány vagy fiú kutyus és mennyi idős most.


2011. jún. 26. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm tartott egy időben bullmasztifokat. Nekem nagyon tetszettek, azért mert nyugodtak, nem ugatnak hiába, és egy izmos, lehet vele edzeni, futni, tehát nem kell félteni. egyedül a pofáján a bőrredőket kellett tisztogatni, mert beizzad. Nem egy könnyen tanuló fajta, ki kellett követelni tőle a dolgokat. embereket szerették, kutyákat is, többen voltak.
2011. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem azért lihegnek a kutyák mert nem tudnak izzadni?
2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) De jöhet még.

Gondolom úgy értette az izzadást hogy befülled/bepállik neki vagy nem tudom.

2011. jún. 29. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:

oké, ígymár vágom. egyébként nekem nincs tapasztalatom mélyebben,de vmelyik nap láttam egyet. na a mellett elbújhatott minden stafi meg stb izmosnak nevezett kutya. olyan gyönyörű volt. áá

egyedül annyi, hogy egy csaj sétáltatta és a kutya nagyon érdeklődött irántunk és nem is indult meg különösebben, csak elkezdett szépen lassan sétálni felénk, de a csaj nemnagyon tudta már visszatartani. olyan gyönyörű morcos pofija volt. nagyonbejön:D

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is hihetetlenül tetszik :))
2011. jún. 30. 00:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen bepállik. Rosszul irtam, bocsesz :)
2011. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabo79 válasza:
"Nem egy könnyen tanuló fajta" - de nagyon jól tanul, minden engedelmességi versenyt általában bullmasztiffok nyernek, kérdezz utána oktatóknál. Könnyen tanul, viszont kitartóan szükséges oktatni, mivel a növekedés során tapasztalható hullámvölgyeinél, olyan, mintha az agya vissza fele fejlődne :o), de nem.. csak zsivány és próbálkozik. Melyik kutya nem? :) Tanulás nélkül is engedelmes fajta.
2012. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!