Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ilyen a kutyam?

Miert ilyen a kutyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyam nem tamad semmire:(! A macskat sem kergeti el pedig azert vettem mert a macskak jarkalnak a haz korul osze visza kakilnak mindent es ez idegesito !szomszed macskai.Vettem egy nemet juhasz-t es a macskakra ra se nez semmi udvarra be jon akarki es a kutyakat is szagulja nem tamad. 1 eves. Mit tegyek? kutya suli nincs kozelben valami tipp?
2011. jún. 26. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Kutyaoskola.

Amúgy a németjuhász nem épp örző-védő kutya, mondjuk arra is kitűnő, de inkább juhászkutya.

Szerintem rűlnöd kéne, hogy nem egy veszélyes kiszámíthatatlan vadállat.

2011. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A macskák azért gondolom félnek tőle. Fogj meg egyet, rakd oda hozzá, hadd fújjon rá, meg karmolja meg kicsit. Hidd el egy életre meggyűlöli a macskákat.

Első válaszolónak: írta hogy nicsn a közelben kutyasuli

2011. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 xnorkax ***** válasza:
81%
Még kölyöknek számít. A területvédő ösztön 1-1,5 éves kora körül alakul ki, hidd el, hogy pár hónap múlva már nem lesz ilyen barátságos mindenkivel. Ha meg mégsem szerintem az sem baj... Az meg egyedfüggő, hogy a macskákkal hogy jön ki. Lehet, hogy a tenyésztőnél is volt cica és már kölyökkorában megszokta őket.
2011. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így jártál. Megnézted a kutya szüleit, amikor vetted a kölyköt? Hogy milyen természetűek? Van egy kedves kutyád. Ennyi.
2011. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a kutyam szulei vad allatok! a tenyesztonek meg a nemet juhasz anyjan volt 3 kutyaja valami kicsi fajtak ! es egy ejszaka mind le tarolta oket csak ugy:) es nagyon vad a fiok nem tudom miert ilyen felenk a kutyakkal macskakkal is:( nem tudom hogy inditsam be esetleg hogy legalabb kergesse:P!
2011. jún. 26. 14:29
 6/12 A kérdező kommentje:
anyjan kivul:P...
2011. jún. 26. 17:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Az eltelt időben volt lehetősége más kutyákkal találkozni, játszani, vagy csak élt a kertben?

A cica kergetésnél max annyit tehetsz, hogy bízol benne, másfél-két évesen megmozdul benne az az ösztön, amit zsákmányszerzőnek nevezünk.

2011. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen volt 6 hónapos korában.
2011. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldte.Szóval,6 hónapos korában.1 évesen is.1 és fél évesen is.Most 2 évesen is pont ilyen,amitől megvédene,azok a legyek.Mindennel,mindenkivel barát.A macskákkal,madarakkal,emberekkel.Kint is és a saját területén is.Várhatsz te másfél évig,kettőig,tízig,százig.Ha ebben a kórban ilyen még,akkor az ilyen is marad.S ezen a kutyaiskola se fog sokat segíteni.Hiányzik az agresszió.Az ötlet a cica szembedobásával jó,fogja ugatni és kergetni esetleg a macskákat.Ha szaladnak.Mert ha szembeállnak vele,nem fogja megközelíteni,mert félelemből ugatta csak őket,nem a ragadozó ösztön.Egyre több az ilyen karakterű NJ sajnos.Gondolom nem tenyésztőtől van a kutyád,mert ezt a túlzott bizalmat,félelmet azért nem kívánják ennél a fajtánál...
2011. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az a gond hogy sok kutya baratja van?:(
2011. jún. 26. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!