Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy taníthatom be, hogy a...

Hogy taníthatom be, hogy a kutyám így lassan menjen? (video)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OgdttKGgvlg&feature=related

Annyira hatalmas, hogy ilyen lassan, félelmetesen oda megy valakihez, mint valami megállíthatatlan terminátor.

Hogy tanították ezt be a kutyának?


2011. jún. 26. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

félelmetes? szerintem irtó cuki! (L)

szerintem meg kell tanítani a kutyának a lassan parancsot. pórázra veszed, és normál tempóból lassú lépésre váltasz, mondod neki hogy lassan. ha felveszi a tempódat megjutalmazod, ha nem akkor pórázrántással segíthetsz. csináld ezt vele sokszor, jutalmazással, azt hiszem kutyasulikban is "tanítják" a lassú lépést. amikor jól megy csatolt le róla a pórázt és sétálj mellette lassú lépésben,aztán a végén ki lehet próbálni úgyis hogy behívod és közben mondod neki hogy lassan. x')

2011. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan mintha azt tanítanád neki, hogy gyere ide...

Csak használd hozzá a lassan szót...



Ja és légy türelmes....



Sok szerencsét.



:)

2011. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt tök egyértelműen azért nyomja ezt a lassú sétát, mert éppen játszanak, és lopakodik a gazdi felé. Ha jól kommunikálsz a kutyával, akkor simán össze tudsz hozni olyan közös játékot, amikor hol te kergeted őt, hol ő téged, és idővel a lopakodást is bele tudod venni. De alapvetően szerintem ez jellem kérdése, az én kutyám sose lopakodna, az tuti.


A lassú séta az más azt meg lehet tanítani simán klikkerrel is, de az sose lesz ilyen lopakodásszerű.

2011. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megtanítod neki a "lassan" parancsot, pórázon mész vele, és mikor lassítasz, közlöd hogy lassan, és a saját tempódra kényszeríted. Többféle tempónál is csináld, a lassításból is lassíts még, meg fogja érteni idővel, hogy mit akarsz tőle.
2011. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az enyém ugyan így megy, nem tanítottam, de amugy látszik a videóban is , hogy tart attól aki hívta!
2011. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!