Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Zeusz4 kérdése:

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám (valószínű vemhes)vettem neki jó minőségű tápot csirke húst de nem igazán akar enni bele nyal az ételbe vagy nem is érdekli pedig ha vemhes nem jó ha nem eszik mért lehet ez?
2011. jún. 26. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha holnap sem eszik, akkor vidd állatorvoshoz. Mennyi ideje vemhes a kutya? Ha már a 60-63. nap körül van, akkor lehet, hogy hamarosan elleni fog, akkor is el szokott menni az étvágyuk.
2011. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, akkor se eszik, ösztönösen. Tele belekkel nagyon nehéz lenne erőlködni. ( szülés elött a kismamák is beöntést kapnak, és iszkiri a wc.-re )
2011. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam hogy valószínű hogy vemhes,ez azt jelenti hogy messze van még az ellés úgyhogy biztos nem az a gond de azért köszi,és tudom hogy a kis mamák beöntést kapnak 3 gyerekem van azért köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!