Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sárgabarackot ehet egy kutya?

Sárgabarackot ehet egy kutya?

Figyelt kérdés
Érik a sárgabarack az udvarunkon, és a tacskóm feleszi ami lehullik. Csak az érettet. A magját nem eszi, azt szépen körbe rágja. Lehet valami baja? Vagy csak max hasmenés?
2011. jún. 26. 19:53
 1/9 anonim válasza:
Nálunk is eszi a kutya a sárgabarackot, de eddig nem volt semmi baja. (3
2011. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze,hogy eheti. Az állatoknak is szükségük van a gyümölcsre és a zöldségekre.
2011. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a régi kutyám kölyök korában a banántol kezdve az uborkáig mindent megevett, aztán felnött korában leszokott erröl, öreg korára már kifejezetten finnyás lett. nem volt semmi baja attol, hogy nem csak száraztápon meg huson élt.
2011. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak most olvastam ezt [link] ami kicsit elbizonytalanított. De akkor nem parázom.
2011. jún. 26. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem az óriás schnauzerem a szilvát ette meg ya málnát legelte. Semmi baja nem lett.
2011. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálunk meg rászokott a gyümölcsre a kutya. folyton feleszi a meggyet meg a szilvát a fa alól, még a házba is bejött és lelopta a fél almát az asztalról.

adtam neki paradicsomot meg paprikát is és megette. a mandarint különösen szereti.

sok mindent feleszik és nincsen tőle baja.

2011. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek sem volt még tőle soha semmi baja
2011. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja. Nálunk a vizslák a szilvát eszik, a macska meg a rétesért volt megveszve. :D
2011. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az uborka és a saláta a favorit XD
2011. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!