Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért agresszív a kutyám?

Miért agresszív a kutyám?

Figyelt kérdés

Egy hónapja, befogadtunk, egy kutyust az utcáról, elég sovány volt kóbórkutya. Nagyon barátságos a másik kutyánkkal, velünk is,de ha vendég jön, megakarja támadni. Ha utcán viszem sétálni, bárki megsimogathatja, olyan mint a kisangyal. De itthon teritorriálisan őrzi a házat. Miért?

Mit tegyünk?????

[link]

képek


2011. jún. 27. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
mivel az utcáról került hozzátok fél az idegenektől,h újra bántják, és védi a területét, és titeket akik megmentettétek. szerintem jó dolog,ha nem engedi be az idegeneket, de azért ügyeljetek rá nehogy megharapjon valakit. ha a vendégek is kedvesek lesznek hozzá, szerintem egy idő után majd kezd megenyhülni. :)
2011. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D.O.81 ***** válasza:

Mert az othonotokat a saját területének érzi és mivel valószínűsítem nem vettétek észre, hogy ő próbál vezetni, így vissza kéne venni tőle a főnöki rangot.

Sétakor azért viselkedik angyalként, mert idegen környezetbe került, ahol nem ő a főnök.


Sok sikert!

2011. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha rászóltok, akkor beengedi azt aki jön hozzátok?
2011. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csipkedi, az embereket, nem úgy hogy megharap, csak odakap. Eddig soha nem volt ilyen kutyánk, és már a szomszédok félnek tőle.
2011. jún. 27. 09:26
 5/9 A kérdező kommentje:

ha rászólunk se hatja meg .

Hogyan vegyük vissza a főnökséget? :)

2011. jún. 27. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor kutyasuli, semmi baj nincs ugyanis a területvédéssel, amíg parancsszóra abbahagyja és beengedi azt akit kell...
2011. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

így vegyétek vissza a főnökséget:

[link]

2011. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1.Nem telik kutyasulira.

2.Minekkocsikáztassuk szegény ebet?? :(

3.Valahogy máshogy nemlehet megoldani, pénz nélkül?

2011. jún. 28. 12:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan feladatokat kéne neki adni hogy meg mutasd te vagy a főnök és próbáld tanítani (ül,pacsi,fekszi) ha nem jól koppints az orrára ha ha pedig jól akkor jutalom falat nem muszáj drága jutalom falat kis szemü kutya táp amiből csak akkor adsz ha meg csinálja a feladatot SOK SIKERT!!!
2011. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!