Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves kutyát van értelme...

4 éves kutyát van értelme iskolába vinni?

Figyelt kérdés
Pár hete van egy kutyánk amit az előző gazdái sajnos elhanyagoltak. Nem bántották, meg kapott rendesen enni, csak nem igazán foglalkoztak vele. Szívesen mennék a kutyával hétvégente túrázni, de nem merem elvinni, mert ha sétáltatás közben meglát egy kutyát/macskát stb akkor rögtön minden erejéből oda akar rohanni hozzá. Van amelyiket nem bántja, de van amelyikkel összekapnak. Nekem annyi elég lenne, hogy ha szólok neki visszajöjjön, ha meglát egy kuyát az út másik oldalán ne akarjon odarohanni és póráz nélkül és tudjam nyugodtan sétáltatni.
2011. jún. 27. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Vannak kutyaoktatók akik házhoz is jönnek.

[link]

2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet! Azért kérdeztem egyébként, mert van aki azt mondta, hogy ennyi idős kutyát már nem lehet tanítani :(
2011. jún. 27. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanítani minden korú kutyát lehet. Csak idősebben lehet, kissé nehezebb a gazdi dolga.Menjél csak vele iskolába!
2011. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyasuli jót fog tenni neki hidd el, biztonságosan behívható lesz, erősödik a kapcsolatotok és még le is vizsgázhattok akár!
2011. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
annyi hogy lassabban tanulnka, több türelem kell hozzájuk, de 4 évesen még fiatal, nyugodtan mehettek suliba!
2011. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B-Eniko ***** válasza:
100%
Szia! mi is most megyünk suliba, az enyém majdnem két éves. A Cerberos mellett döntöttünk, a weblapjukon olvastam, hogy a legidősebb kutya, akit tanfolyamra vittek 10 éves volt.!Olvasgasd el, hogy mit írtak a már végzett kutyasulisok, sokan jártak hasonló cipőben. Hajrááá
2011. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ajánlom a Népszigeti vagy az Őrmezei sulit. Én a 3 éves kutyámat vittem le hozzájuk, két másik suli után, amik nem váltak be.Ma már clubra járunk és magasabb vizsgákra készülünk.

2011. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!