Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám allergiás a...

Ha a kutyám allergiás a csirkére akkor tojást sem ehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A csirke és a tojás nem ugyan az, szóval szerintem a tojással nem lesz gond.

De hogy érted, hogy allergiás a csirkére? A húsára? Vagy a tollra?

2011. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ehet tojást.
2011. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A húsára allergiás, vagyis nem ehet olyan tápot amiben csirke van.
2011. jún. 28. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:

az én csirkeallergiás kutyámmal az a tapasztalat, h nem ehet toját, csak a házit amit a páromék hoznak.

nem úgy általában csirkére allergiásak hanem a mesterségesen nevelt csirkék húsára. a házicsirkévels emmi gond, annak a tojásával sem. de a boltit ne add neki.

2011. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem igazából, mert most fogunk neki tápot rendelni és gondoltuk kipróbálnánk ezt az Orijen Redet, csak ebben van tojás. Eddig Acana bárányos almásat evett már egy éve, mostanra alig eszi. Előtte egy évig Acana pacifica-t evett, azt is a végére kezdte megunni. Ezért most beújítanánk.
2011. jún. 28. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nahh ez igy már necces. sztem ezt vmi jó dokitól kérdezzétek meg, el sem kell menni elég ha felhivod.
2011. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, nem következik egyenesen a csirkeallergiából a tojás allergia, de nem kizárt hogy arra is allergiás egy olyan kutya aki eleve hajlamos az allergiára.

A miénknek adtunk főtt tojást próbaképp pár napja, semmi baja tőle. :)

2011. júl. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!