Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel kölyök csak játszik?

Spániel kölyök csak játszik?

Figyelt kérdés
Úgy harapdál meg ugrál ránk hogy közben nagyon morog meg ugat. Ez neki csak játék? És ha mindig elfut tőlünk akkor azt akarja hogy elkapjuk?
2011. jún. 28. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek van ott a végén az a sok "k" betű?? Beragadt a billentyűzet?
2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha morog arról már most szoktassátok le, mert nem szokik le róla és majd csak ragozza. Egy kutyát nevelni kell, újságpapírral ha olyat csinál, oda csapni neki, amíg be nem fejezi.. ne félj egy idő után mindent tud, mit szabad mit nem.. ha nem neveled meg, nagyon el tud egy kutya "szállni" magától.. én már csak tudom, hisz 2 nagyfajta kutyánk van.
2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként sztem is csak játszik, de vezesd be nála hogy azért a játéknak van egy határa, amit nem léphet túl..a morgásról minél előbb szoktasd le, és húzd meg a határt, döntsd el meddig mehet el. Ha azt túllépte, szólj rá, hagyd ott, és csak később folytassátok ;)
2011. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is spánielem volt.Azért beszélek róla múlt időben,mert elajándékoztam.6 évesen totál bekattant.Morgott,vicsorgott már kezdtem félni tőle.Kölyöknek is makacs,kezelhetetlen volt.Csak pórázon lehetett sétáltatni,mert elszökött.Pedig van kutyatartási,nevelési tapasztalatom,mert a spanci elött egy németjuhászom volt.3 év kutyasuli után,több díjat is nyertem vele.De ez a spanci,reménytelen eset volt.Olvastam,hogy túl vannak tenyésztve és azért ilyen némelyik.
2011. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell őket erősen nevelni..
2011. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Ma 14:28!!

Egyik kutya sem reménytelen. Minden kutyát nevelni kell. Nem magától lesz okos és szófogadó. Nem minden kutya egyforma,valamelyik könnyebben tanul valamelyik nehezebben. A te spánieled a nehezebb kategóriába tartozott,de ahelyett hogy többet foglalkoztál volna vele tovább adtad. Gratulálok.

2011. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Jah igaza van az utolsónak... gratulálok én is... EGY KUTYÁT NEVELNI KELLLLL..............
2011. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy németjuhász neveléséhez nem kell akkora tapasztalat, kiváló első kutyának. Egyedek között is van eltérés, tehát lehet kivételesen erősen domináns, makacs kutya, de nem jellemző. Az a 6 év a kutyáddal semmit sem jelentett?


Kérdező! Jól neveld meg a kutyádat, határozottan, következetesen, szocializáld, sétáltasd amilyen sokat csak tudod! Szabd meg a határokat,ha valamit nem akarsz, hogy csináljon, ne engedd neki! Sok boldogságot hozzá!

2011. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De sok okos ember van itt!Szerintetek nem próbáltam meg mindent ,mielött oda adtam a kutyámat valakinek.Fájó szívvel tettem,de nem volt más választásom,mert úgy megvadult,hogy félt tőle mindenki.Egyébként rokonhoz került és kertesházba..Egyébként több spánieles és az állatorvos is megerősítette,hogy a túltenyésztés miatt ilyen és sok gyagyás spancival találkozott.Gyerekkorom óta van kutyám,jelenleg is és soha nem volt egyikkel sem ilyen probléma.Úgy ítélkezni,hogy azt sem tudjátok miről van szó..
2011. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor, ha először is így írtad volna le, talán megértette volna mindenki. :)

Lehet tényleg van ilyen én el is hiszem, viszont nagyon ritka, te jó beletaláltál.

2011. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!