Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsa lenne ha 23 éves...

Furcsa lenne ha 23 éves létemre engedném a kutyusomat velem jönni a a munkahelyemre, kint megvárna?

Figyelt kérdés
Nem tul forgalmas helyen van a butik, előtte van pázsit meg minden, ott pihengethetne, mikor nincs munkám kimennék hozzá. Nincs időm nagyon állatozni (munka meg főiskola mellett), de NAGYON szeretnék egy kutyit (volt is már), közepes testűt (a shar-pei tetszik). Igy vele tudnék lenni, legalább a közelemben lenne amig nem megyünk haza, utána persze lenne labdázás meg ilyenek, csak igy nem kellene fél napot várnia, hogy foglalkozzak vele...
2011. jún. 28. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne.

A főnökök nem szeretik ha állatot hozol a munkahelyedre. Így gyorsan ki tudnád magad rugatni ha akarnád. Én nem tenném.

2011. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
vidd be. azért az utcán ülni nem lehet egész nap. ellopják,elüti az auto, elázik, napszúrást kap.....
2011. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne, ha otthon hagynád.
2011. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Rendes tőled, hogy a kutyusoddal akarsz lenni egész nap, de szerintem ez nem túl jó ötlet. Mivan ha arramegy egymásik kutya és te nem tudsz időben kiérni hozzájuk és baj történik. Vagy csak elsétál valamerre. Kutyát kint lehet hagyni pár percre a bolt előtt (tényleg csak párra) de nem fél napokat nap, mint nap. Mi lesz vele esőben, hóban fagyban, tűző melegben? Pórázon lesz odakötve valahova, ne menjen el? Hát szerintem ez gáz így.
2011. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha nem is tartanál állatot! Ha nincs időd rá akkor minek??
2011. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát sok főnök azt se szereti, ha néha (ritkán mert nincs más megoldás) a gyereket bevigyék a munkahelyre. Gondolod, hogy majd egy kutyával kivételt fognak tenni??
2011. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól vettem ki akkor te butikban dolgozol.

Ezért nem jó ötlet több okból is.

1. A legtöbb főnök nem engedi ezt,mert ha egy embernél megengedi akkor a többiek is nyavalyoghatnak,hogy vinni akarják az állatukat.

2.Ha kint hagyod lehet,hogy ellopják.Az is lehet,hogy a kutya rosszul bírja azt ,hogy bár hallja a hangodat,de nem láthat.Ilyenkor csak nyüszítenek a bolt előtt,vagy folyamatosan ugatni fog,hogy jelezzen neked.(csak nézd meg azt amikor valaki csak 10 percre ugrik le a kutyával a boltba)

3.A butikba sem viheted be a kutyát,mert sok vevő panaszt tehet.Sokan vannak akik félnek,vagy nem szeretik a kutyát vagy az állatokkal járó szőrzetet.Sokan vannak akik allergiásak az állatszőrére.(csak megjegyzem,hogy én imádom a kutyákat,volt nekem is,de erősen allergiás vagyok rájuk.Ha egy helyiségben vagyok egy kutyával már prüszkölök,fuldoklom..(asztmás rohamom lesz)

Azért se jó megoldás mert a kutya nem bírja ki a napi 8-9 órát egy helyben (hacsak nem öreg állatról van szó aki már többet alszik mint mozog..)

2011. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Külföldön vannak kutyabarát munkahelyek. Idehaza is be kellene vezetni ezt a lehetőséget!


Az utcán semmikép se hagyd amíg dolgozol, akkor már jobb neki otthon!

2011. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
De ez nem csak arról szól, hogy nem akarod egyedül hagyni, hanem arról hogy időd sincsen egy kutyára. Akkor NE is tarts állatot! Nagyon át kell gondolni, hiszen azzal foglalkozni kell, etetni,sétáltatni, ha elmész nyaralni hova teszed stb stb... Felelősség, ráadásul a munka helyeden sem a kutyáddal fogsz foglalkozni-...
2011. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igan, én is hallottam a kutyabarát munkahelyekről, jó lenne ha nálunk is bevezetnék! De emigy arra gondoltam, hogy csak amig jó idő van, hóban nem hagynám kint vacogni! Legjobb lenne zsebméretű kutyus, azt be is viheném és észre sem vennék :). Viccet félretéve, nagyon olyan vagyok, akihez szó szerint hozzánő az állatka, szeretek vele sokat foglalkozni, de most a körülmények nem engedik meg ezt. Talán inkább várok még a kutyus beszerzésével, bár nagyon nehezemre esik...
2011. jún. 28. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!