Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar kint lenni a...

Miért nem akar kint lenni a kiskutya?

Figyelt kérdés
Elhoztunk egy keverék kiskutyát, mert sajnáltuk volna, hogy mi lesz vele:S 3 Napig a garázsban volt, hogy szokja a környezetét, de minden nap voltam kint vele. Ma is ki akartam vinni az udvarra mivel kint lesz majd ha nagyobb lesz. De egyszerűen nem akar kint lenni. Gondol egyet és vissza bemegy és nem jön ki hiába hívom. Hogy tudnám rászokatni hogy kint legyen?
2011. jún. 29. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Gondolom kicsi. Nem érzi magát biztonságban hiszen eddig az alomban volt. A garázst már ismeri, az biztonságos helyneki. Ne viddki,csak nyisd ki azt ajtót,hogy maga fedezhesse fel az udvart, de tudja,hogy visszamehet a biztonságosba.
2011. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha teheted, ne vidd ki!!! Az én németjuhász keverékem, a szülők miatt kénytelen volt élete első 2 évében az udvarban lakni, de volt, hogy beszökött a lakásba, hiába voltam vele sokat kinnt, játszottunk, tanítgattam, stb, de ha bementem nagyon sokszor sírt... Gondolhatod, majd megszakadt a szivem, mikor kinnt zuhogott, és mi bennt csücsültünk a meleg ágyikónkban télen... Tudtam, h hiába van tele a háza paplannal, szivaccsal, törölközővel, még függönyt is felszereltem Neki, h ne fújjon be a szél, de VELÜNk akart lenni!! 2és fél éve ez már így is van!!! :)))))))))Elköltöztünk végre és megunkalhoztuk!!! Lakásban van velünk és imádja!! Sok séta, játék a kutyákkal, és nem kell sem egyedüllennie többet, sem pedig fagyoskodnia.. (még ruhát is vettem Neki, h ha esik, ne otthon rázza ki a vizet) szóval mégjobb dolga lett, így ha szereted a kutyit és megteheted, mindenképp engedd be legalább a lakás egy részébe.. Az a legjobb neki, ha kinnt és bennt is lehet. :) Sok boldogságot hozz és bocsi ha hosszú lett. :)
2011. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Kedves utolsó. Te egy NJ-nek ruhát vettél? Csak gratulálni tudok az amatőrségedhez...


Azt, h nem bírta (francokat nem bírta) kint, azt meg te idézted elő. Mikor vonyított magasról kellett volna rá tenni. Pár nap, és szépen megszokta volna, h te bent, ő kint, és kész.

2011. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó, nem lennék a kutyád, az tuti... De a lakásodat is megnézném.. Ugyanis nem azért vettem Neki kabátot, hogy ne fázzon, mert azt volt ideje 2évig (!!!!) megszoknia, hanem azért, hogy a lakásban a vizes szőrével ne dőljön utána a tapétának és ne legyen vizes az ágya, stb.. tehát tisztasági, higiéniai szempontokból... És ha rendesen olvastad volna amit írtam, akkor tudnád, hogy 2évig volt kinnt és megszokta, mert kénytelen voltam kinthagyni, de ennyi idő után is ha visszavisszük a kertbe a nagyiékhoz vendégségbe, és el akarok menni ott visiít a kerítésnél, mert tudja, h milyen volt Neki ott.. Ő hiába 27Kg, lakásban jobban szeret lenni velünk. nem tudom miért kell ezért leszólni a másikat???!!
2011. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Ez jogos de a kutya az kutya kint a helye,de aztan mindenki maga donti el.Enbiztos hogy nem tartanam a hazban,mert nem o tart el engeg hanem en ot.En irom a szabalyokat,nekem ez a velemenyem.
2011. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Háát.. xD.. nem tom nekem 1 kicsi Bichoni Havaneese kutyusom van és ő bentvan a házban de volt régebben egy Német Dog-unk és ha viharvolt,(de csak a nagy villámlásoknál) mi mindig behoztuk a lakásba. ;) amugy mindkettö igaz mert megszakad a sziwem mert kint nyüüszög és sajnálom dde hát a kutya az kutya kint ahelye..(kivévee a szobakutyákat)de ezen nem kell vitatkoznii mert mindenki ugy tanitjaa a kutyáját és ugy szoktatja dolgokhoz ahogy akarja..:D szval ennyi..
2011. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

12:04-es. Sok ember megirigyelhetné a kutyámat. Ha vizes az miért baj? 10 perc és megszárad. Nálunk festett fal ven, de a büdös életben nem dőlt még neki. Nem ágya van, hanem külön fotelje, ami ha vizes, akkor sincs baj, hiszen megszárad. Nemtudom, neked biztos valami érdekes kutyád van, mert kifogás, az van bőven.


Ilyenkor, vedlés időszakban meg csak 2naponta 10 perc porszívózáa és semmi nyoma. Nem nagy cucc.

2011. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

-amugy szerintem nem azon az egy válaszon kellene vitatkozni, hanem a kérdésre válaszolni.

Szerintem..én az elsőhöz csatlakoznék.

Sok sikert a kutyushoz :)

tegyél fel róla egy képet :)

2011. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem értem én sem , a nővérem blokkba lakik , van egy kiskutyája , és az is mindig kinnt akar lenni ......
2011. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor kiviszed csinálj vele jó dolgokat etesd( ha szeret enni), játszál vele,de egy másodpercre se hagyd egyedül. Ha jó élmények kötik a helyhez akkor egy idő után szívesen fog kimenni!
2011. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!