Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most őszintén, minek kell a...

Most őszintén, minek kell a kutyát öltöztetni? Megkérdezte már valaki a kutyákat? Ez is csak a gazdája, passziója?!

Figyelt kérdés

Nem hinném hogy azért mert fázik,mert egy vékony kis ruhától ugyan úgy fog. Főleg az ölebeket,és a kisebb kutyákat kezelik úgy mint egy játékbabát! Nekem ez már beteges,és szánalmas.

Vannak kutyáim,1kuvasz és 2keverék. Jó nagy telkünk van. Elég röhejesen néznének ki valamilyen ruhában,az meg más kérdés hogy adnám rájuk?!


2011. jún. 29. 12:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Sokaknak a kutya családtag. Van pl. meddő ismerősöm. Nagyon szeretne gyereket, de nem lehet neki. Ő a kutyáját öltözteti. Ettől kicsit jobban érzi magát.
2011. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van így. PL szobakutyáknál, télen, a hirtelen hőmérséklet változástól simán kaphatnak tüdőgyulladást. Én is szoktam ilyenkor ráadni egy magam által rongyokból varrt kis melegítőt, mert nem akarok kockáztatni. Persze az már más kérdés, hogy vki a kinézetért öltözteti, azt én sem tartom egy jó ötletnek.
2011. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vegyél egy ölebet,vagy egy kiskutyát és azonnal meg fogod érteni hogy miért kezelik úgy őket.Mellesleg a kis kutyiknak mint pl.:yorkshire nagyon finom szőre van és igen fázós is.Ezért kell a ruha.Lehet hogy visszataszító számodra,de ezek a kutyák igenis fáznak(jó kánikulában nem),remegnek minden bajuk van,s lám ráadod a kis ruháját,ami nm lehelet vékony,ha normálisat veszel és már nem is fázik.
2011. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
Amikor ilyen mellény, vagy pulóverszerűség van télen, -15 fokban a kutyákon, azt megértem. Az ilyen masnikat és hasonló dolgokat, amik nem télen vannak rajtuk melegítés céljából viszont nem.
2011. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy vagyok vele, hogy ha valóban egy kistestű, rövidszőrű szobakutyáról van szó, akkor rendben van a dolog, persze télen. Akkor is úgy, hogy a ruha valóban melegítónek készült, ezt azért mondom, mert egyes ruhák inkább jelmezek, amik semmit nem melegítenek.


Mondjuk nekem soha nem kéne ilyen kis nyikhaj "kutya", elnézést attól, akit ez most szíven ütött. Én úgy vagyok vele, hogy lakásban inkább macskát, de ne kutyát... Pláne, hogy nagyon sok embernek megerőltető levinni sétálni a kutyáját, kérdem én, akkor minek tartja. De ez más kérdés.

2011. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%

vicces :)


nálam a yorkshire az nem kutya, hanem patkány-számba megy, az egyszerűen nem kutya, egy macska erélyesebben tud "ugatni" (most a yorki barátok majd beszólnak, hogy a macska nyávog: és tényleg, de a yorkit megeszik és még csak fél fogukra se elég)


tényleg szánalmas egyébként ahogy némelyik szőnyegcirkáló kinéz... de nem a kutya a hülye, ugyebár :)

2011. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsétlen,életképtelen kis nyomorultak agykárosult divatmajmoknak.
2011. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
43%

Nos:a yorkshire terrierek nagyon hangosan tudnak ugatni s igenis erélyesen.A kis ölebeknek nagyon hangosan tudnak ugatni.

Macska:Nos,szerintem meg a macskák életképtelenek.Nos mire is valók?Áruljátok már el!Mit csinál egyáltalán?Mellesleg a kis kutyák min a yorkshire is,a terrier természete miatt igenis neki megy mindennek.És nem egy macskát lezúznak,ha van rá módjuk.Nyugodtan keressetek rá neten,hogy milyenek is.

Útálom az ilyet!Hú,mert a kutya az nem kicsi és nem szobába való meg hasonló dolgok.Mégis ,mi értelme van az olyan nagy kutyiknak ha nap mint nap láom hogy a gazdája még csak sétálni sem bír vele mer úgy elhúzza mint a szemét..nagyon konzervatívak és kicsit primitívek is vagytok.

2011. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

A kicsi és a nagy kutya is kutya! Volt már nekem is kistestű kutyám. Keverék,rövid szőrű. Kint szaladgált a fagyban,mégsem volt baja! Ha fázott beengedtük a házba,de ruhát nem adtam rá. Oké,fáznak kell rájuk pulóver. De mi van a lábával? Cipőt adtok rá? Az én elméletem szerint ha kiviszed a hóba sétálni,nem fázik meg mezítláb? De akkor már sapka,meg sál is kell rá?

Ne értse senki félre,nem akarok kötözködni,de nem értem!

2011. jún. 29. 13:29
 10/34 anonim ***** válasza:
a cipő felesleges,másképpen hogyan tudná koptatni a körmét?Szval,pulcsi ,póló jöhet ha hideg van de cipő sztem is hülyeség!
2011. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!