Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 napig is kibírja a kutya...

5 napig is kibírja a kutya étel nélkül?

Figyelt kérdés

Most olvastam az egyik kérdésben, hogy 5-6-7 nap után ette csak meg a tápot a kutya.

Ha ezt megcsinálom, hogy minden reggel este leteszem elé és nem eszi meg, elveszem előle, akkor X nap után befalja és utána már mindig megeszi? Feleslegesen nem szeretném kínozni :S


2011. jún. 29. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem fog napokat várni éhes gyomorral. Legfeljebb az első nap koplal, azt vígan kibírja!
2011. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami oka van,ha a kutya napokig nem eszik! Vagy beteg,vagy nem szereti azt a tápot. Próbálj neki mást adni. Ha már felnőtt,akkor napi 1x tedd elé a kaját. Ha nem lát neki enni,akkor vedd el tőle és másnap ugyan abban az időben tedd elé újra. Kaja sose legyen előtte egész nap. Direkt nem etetni napokig állatkinzás!!!
2011. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 hétig is kibírja, ha van vize. De hidd el a második nap enni fog
2011. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A másodiknak üzenem, hogy van egy kis problémája a szövegértéssel.
2011. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehogy más tápot vegyél. A kutya azt eszi amit eléteszel. Igen, nekem a kutya egy hétig nem evett... és mostmár mindent megeszik, azonnal, nem válogat, hagymától kezdve mindent.
2011. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor is kibírja, hogyha már nincs rajta zsír és kilátszanak a bordái? 1 napig nem adtam neki enni, vagyis elvettem előle, miután beleszagolt és elment mellette. Ha éhes megeszi ugye?
2011. jún. 29. 19:02
 7/10 A kérdező kommentje:

A családtagjaim szerint kínzom, ha nem hagyom előtte, de ez nem állapot, hogy így néz ki (egészséges amúgy) ezért mindig adnak neki 1-1 szelet kenyeret stb.

De inkább "szenvedjen" a makacssága miatt 3 napot, mint még 6 évet így, hogy csak azt eszi meg, ami neki tetszik.

2011. jún. 29. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szenved. Nekik más az emésztőrendszerük, mint nekünk. Egy ragadozónál teljesen természetes, hogy akár hetekig nincs zsákmány. Azzal tesztek rosszat, ha nem nevelitek le erről a helytelen viselkedésről. Egyszer kellene kibírni azt a néhány napot, hogy utána egész életében naponta rendszeresen normálisan jóízűt egyen!
2011. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem,hogy a kenyeret miért eszi meg,a kutyatápot meg nem? Furcsa...
2011. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ez az amit én sem értek! 2 kutyánk van. Az 1 éves eleinte mindent megevett, de már ő sem. Szóval tuti mi csesztünk el valamit és változtatni kellene rajta.
2011. jún. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!