Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik a kutyám kutya-gum...

Miért eszik a kutyám kutya-gumit? A sajátját! Etetem rendesen és változatosan.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mit jelent, mivel eteted? Mert ha csak pl csonttal, kenyérrel, párizsival, ilyennel, az nem megfelelő táplálék egy kutya számára, ugyanis semmi vitamint nem tartalmaznak. Lehet vitaminhiánya van.
2009. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kutyánk pontosan hogy stabil étrend kell nem változatos!ki kell választani egy telje értékű tápot és csak azzal kell etetni!!!


ez nem azt jelenti hogy nem lehet bele tenni némi otthoni konyhai maradékot ha van, de alapvetően ugyanaz a táp kell hogy legyen hogy a szervezet és a bélflóra rá tudjon állni a tápanyagok maximális felvételére!

2009. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia,én pár nappal ezelött hasonló kérdést tettem fel.Nekem a kuvasz kutyám eszi a saját ürülékét.Majd ha gondolod, keresd meg a kérdések között az enyémet.Talán ott lesz megfelelő válasz Neked is.
2009. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Ez hatalmas tévedés, hogy vitaminhiány!

A szervezet mindent hasznosít az élelemből, és csak a használhatatlant adja ki magából. Egy kutya ösztönösen tudja, mit ekll ennie.

Ez szimplán egy rossz szokás, egyszerűen le lehet szoktatni a kutyát róla. Ha érdekel, írj, kutyakiképző vagyok:)

2009. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak, köszönöm! Meg azt is, hogy nem döngölt egyből a föld alá, amiért a kutyám ezt csinálja. eléggé aggaszt, mert szeretjük a kutyát és kivettem egy könyvet is a kutyatartásról, de erre nem találtam benne választ. Persze, hogy érdekel, hogy hogyan szoktassam le, ezért légyszives segíts nekünk, hogy hogyan kezdjünk neki.Köszönöm!
2009. márc. 30. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Utolsó válaszoló vagyok, írom, amit tudok! :D Ez csupán egy rossz szokás! Elképzelhető, hogy az alomban az anya nem takarította fel a kölykei alatt a piszkot, és így maradt benne, hogy neki ezt el kell fogyasztania. Lényeg a lényeg, nem jó!

Vedd pórázra, és keressétek meg a legközelebbi ürüléket, amit várhatóan el akar majd fogyasztani. Ahogy nyitja a száját, húzd meg a pórázt, és szólj rá egy éles'Pfuj'-jal vagy 'Nem'-mel. Ha abbahagyta a szagolgatást, nagyon dícséd meg!Vag yha végképp nem hagyja ott, tereld el egy játékkal a figyelmét. Maradj ott addig vele, amíg nem távolodik el az ürüléktől, és ha újra enni kezdi, ismételd meg. Ha véglegesen otthagyta, játssz vele egy kicsit, és nagyon-nagyon dicsérd meg!

Ez már számos kutyánál bejött, remélem tudtam segíteni!

2009. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és holnap próba napot tartok.
2009. ápr. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!