Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1éves Pointer kutyusomnak...

1éves Pointer kutyusomnak tegnap este óta fáj a lába, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Életkedve van, játszik jön utánam, eszik, iszik minden normális csak biceg. Állatorvosra nincs pénzünk, de nagyon aggódunk érte. Lehet esetleg Kalcium kellene neki?
2011. jún. 29. 20:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy lehet a gyors növés miatt is, ő nagyon ugrálós és arra is gondoltunk hogy megrándult neki.
2011. jún. 29. 20:32
 2/10 anonim ***** válasza:

úgy hogy nem látjuk semmit nem tudunk mondani.

lehet húzódás, részleges szalagszakadás, repedés, DP, patella.....

ami biztos nem segít az a kalcium. Orvos segítene

2011. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ebben az évben 25ezret költöttünk rá és sajnos jelenleg nem tudunk mit tenni :(
2011. jún. 29. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kutyust, és titeket is az anyagiak miatt. Mégis ki kell, hogy mondjam: állatot tartani felelősség, és ebbe beletartozik az orvos költsége is. Meg kell oldanotok, ne szenvedjen, muszáj, h orvos lássa. Neten senki nem fogja meggyógyítani.
2011. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megbeszélitek vele hogy most sajnos nem tudtok fizetni, de mindenképp írja fel egy cetlire a tartozást és majd jelentkeztek. Fogd meg egy kicsit a lábát, ütögesd meg. Ha fáj neki akkor zúzódás is lehet. Ha viszont csak izomláz vagy bármi akkor nem fog neki annyira.
2011. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megütögettem mindenhol a lábát de nem jelzi sehol sem hogy fájna neki.
2011. jún. 29. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valami megvágta a lábát vagy beleszúródott, beleállt nem lépett üvegbe esetleg??? tapogasd át hogy hol fáj lehet hogy rosszul ugrott és megrándult, kificamodott.

(óvatosan tapogasd lehet hogy meg fog kapni ez attól függ hogy mennyire fáj neki!!!)

2011. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd át az ujjai, és a talppárnái között, hogy nem fúródott e a bőrébe toklász.
2011. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Át tapogattam alaposan az ujjai között is, az egész lábát, még a vállánál is, oldalt is mindenhol, de nem jelzi, hogy fáj neki. Valószínűleg rosszul ugrott és megrándulhatott vagy hasonló, mert minden normális, csak a kis lábát emelgeti meg biceg.
2011. jún. 30. 00:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Az este adtam a kutyusnak ezüst forrásoldatot, ami jó többek között a Lyme-kórra is és feketedió tinktúrát ami parazita írtó és kalcium-iont. Reggel amikor felébredtem a kutyám szaladgált, nagyon jó kedve volt, evett, ahogyan szokott, csak még egy kicsit biceg, de már odaszalad a kerítéshez, ha jön a postás!!! :) Reggel ugyanúgy megismételtem neki az este adott dolgokat és még pár napig kapja. Remélem mindenki állatkája ilyen hamar helyre jön mint Ő!
2011. jún. 30. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!