Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni kb.2 hónapos...

Fannig kérdése:

Hol lehet kapni kb.2 hónapos lány, beagle kiskutyát?

Figyelt kérdés
Heves megyében,hol lehet kapni lány beagle kiskutyát? Kb. 2 hónapos kellene és az első oltása megvan. És mennyiért lehet? Barátnőmék 15. ezerért vették,Aldebrőn. Mindenképpen lány kéne,és nem sürgős,mert még van idő! De hol lehet kapni,Heves megyében?
2011. jún. 29. 20:51
 1/10 A kérdező kommentje:
A 2. mondatban az utolsó szó a meglegyen*.
2011. jún. 29. 20:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen már 2 oltásának kell lennie.

15 ezerért csak szaporítótól kapsz. Vegyél inkább megbízható tenyésztőtől.

Ne feleldd, hogy január óta chip nélkül tilos kutyát eladni.

2011. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi! :)
2011. jún. 29. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
expressz.hu
2011. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

miért fontos, hogy heves megyében legyen?

sosem értettem ezt a "mindegy milyen csak olcsón legyen és közel" hozzáállást...

2011. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert Hevesen lakok,Heves megyében és messzire nem tudok elmenni...Azért!
2011. júl. 2. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:

pff...

és ha állatorvoshoz kell vinni?

2011. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hevesen van állatorvos,ha nem tudnád...De ez,hogy jön ide most? Csak azért írtál,hogy belém köss?
2011. júl. 2. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:

nem, csak egyszerűen felfoghatatlan, hogy egyesek csak úgy gondolnak egyet, hogy nekem kutya kell és MOST kell, aztán elmegy és vesz.

de azért olcsó legyen, meg aranyos is legyen, meg közel is legyen...

élőlényről van szó! mi egy használt autóért is 200km-t mentünk, egyszerűen azért mert ott volt olyan, amilyet mi szerettünk volna. kutyáért se mentem eddig 200km-nél kevesebbet, merthogy ott volt olyan, amilyet szerettem volna.

ugyanis én egy életre (kutyaéletre) választok kutyát. és nagyon idegen tőlem az a gondolkozás, hogy valaki csak úgy gondol egyet, rábök egy kölyökre és megveszi...

2011. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okvagy,akinek van pénze meg szabadideje menjen csak kirándulni!De tudod nem mindenki olyan gazdag mint te!Egyébként is ne köss már belém te!Lelehet állni,mert én zeneiskolába járok meg táncolni meg nagyon sok helyre és tudod nincs időm meg pénzem !!! :@ Elegem van az ilyen okostojásokból!! :@ Biztosan teli vagy lével és neked ilyen könnyű az élet,mi?!
2011. aug. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!