Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja tőle? (Kérdésed...

Nem lesz baja tőle? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A kutyusom főtt kaját kap táppal ( dog chow bárányos kölyökkutyatáp. Az eladó elfelejtett utánrendelni a boltban,és most nincs. Végigjártam a boltokat,de csak chappi,darling,morzsi,meg ilyenek vannak,és junior vagy puppy sehol sincs. Megvettem a Morzsi prémium ( gondolom milyen prémium lehet, 200ft/kilóért... )3 kg-os tápot. Nem lesz baja,ha hétfőig ezt keverem a főtt kajához? Abban van rizs,zöldség,hús,csak annyit nem tudok beszerezni,hogy csak azzal etessem,így muszáj keverni.

Kicsit aggódom,hogy nem kölyköknek való táp,de a boltban csak hétfőn lesz olyan,és sehol nincs a városban több helyen :(:(


2011. jún. 30. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Jé, van olyan kutya, ami csak ilyenen él és jé, semmi baja tőle.

Max a hirtelen tápváltástól lehet egy kis hasmenése, de semmi extra, szal ne ijedj meg, ha kicsit hígabbat csinál.

2011. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kattata ***** válasza:
Nem lesz baj, ha csak nem allergiás valamelyik összetevőjére. A rizsadagot, ha tudod, növeld meg, főzd a rizst pépessé, az bevonja a bélfalat, így védi egy kicsit az új, ismeretlen kajától. Esetleg tehetsz rá egy kis élőflórás joghurtot, vagy ha van otthon valamilyen bélflóra regeneráló, azt is keverhetsz hozzá. Ha hasmenést tapasztalsz, ne ess kétségbe, túrd fel a gyógyszeres dobozt valami hasfogóért, és a súly szerint add be neki (én, ha más támpont nincs, úgy szoktam venni, hogy egy tabletta jó egy felnőttnek, a kutyám súlya x-ed része egy felnőttének, tehát a tabletta x-ed részét kapja). Igen nagy valószínűséggel az égvilágon semmi gond nem lesz.
2011. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi én a másfél hónapos Bolognesémnem adtam 10 és 20 kilós,felnőtt kutyáknak való tápot,mert nem volt más :(

Ezt a pár napot kibírja! ;]

2011. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!