Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megnevelni a...

Hogyan tudnám megnevelni a kutyámat? állandóan kiszökik utánam és követ.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De cuki! :D
2011. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát az de azért mégis idegesítő:D nah vki?:D
2011. jún. 30. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Kicsi még?Mert akkor érthető, de gondolj csak bele, hogy ha te be lennél zárva te is kiszöknél.Egy kutya felelősséggel jár, biztosítani kell neki ezt, és ezen kívül még sok minden mást is.

Egyébként ha már nem pici kölyök javasolnám a falkatagok "helyretételét", vagyis legyen tisztába vele, hogy te vagy a főnök, és ő még be se próbálkozzon az "uralmad" megdöntésével.Ezzel el tudod érni azt, hogy amit mondassz az szent és sérthetetlen lesz.

2011. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát kb fél éves a kutya. Helye van szaladgálni kertesházban élünk. És hogy érjem el hogy én legyek a falkavezér?

Lány vagyok annyira nem megy ez nekem:D

2011. jún. 30. 15:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia regisztrálj ide: [link]

Itt ki lehet kérni szakértő tanácsát:Állatorvos,kutyakiképző,kutyakozmetikus stb.

Remélem segítettem!

2011. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kertesház, nagyon jó! De akármilyen nagy, akkor is KELL sétáltatni!

Tanítsd meg neki, hogy nem mehet ki a kapun engedély nélkül!

Nem lehet, hogy szeparációs szorongása van?

Vagy csak zárjátok be a lakásba/pincébe/garázsba/egy boxba/kennelbe.

2011. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
+ A falkavezérség nem a nemedtől függ..
2011. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

sétáltasd többet h ismerje a falakon kivüli világot is.

ezeket pedifg tartsd be:


[link]

2011. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kutya? Ha nagytestű akkor tudom javasolni, hogy amikor kimész a kapun és ő is akar menni, a kaput rántsd rá az orra hegyére (de ne okozz neki sérülést).

Az én kutyám is nem rég még nagyon ki akart menni, de ezzel a módszerrel 1 hét alatt megnevetem és most már nyitott ajtónál is kimehetek, mert nem kell félnem, hogy kijön a kutya. emellett próbáld ahhoz szoktatni, hogy csak akkor hagyhatja el a házat, ha sétálni mentek. Pl ha megmutatod neki a pórázt akkor összeköti egy idő után a sétával és a többi logikusan következik.

2011. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak meg kell csináltatni a kerítést biztos ne tudjon kiszökni ránézve is veszélyes :) !
2011. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!