Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi igaz abbol hogy a kutya...

Mi igaz abbol hogy a kutya nem ehet krumplit és gombàt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így tudtam erre valamelyik kutyakajának a leírásában benne van, hogy burgonyát tartalmaz...

Ezek után nem tudom.


A gombát szerintem meg nyugodtan megeheti. Arról nem hallottam semmi különöset.

2011. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehet krumplit,csak nem tudja feldolgozni,megemészteni. Olyan,mintha nem enne. Nekem van egy ismerősöm,őrzővédő kutyusokat tart,és képez ki. Ő a böjtnapon szokta adni nekik a főttkrumplit,mert azt mondja,így olyan,mintha nem enne,de mégse éhes :)

Vagy ott van a keresztanyám yorkija. Iszonyúan el van hízva,azt mondta a doki,hogy mivel a keresztanyám hisztit nyomott le,hogy ő biztos nem fog neki csak olyan kevéske kajátadni,ami a zacsin van adagolás,hogyakkor adjon neki egyszer krumplit. Így a fogyókúra is hat,és a keresztanyám is happy :D

2011. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a krumplit nem tudja megemészteni, úgy megy be ahogy kijön. Diétás tápokban szokott lenni töltőanyagként mert nem hízik tőle hisz nem emészti meg.
2011. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
A főtt krumplitól jól lakik a kutya, meg is emészti, csak éppen nincs benne tápérték.
2011. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Mikor a kutyám hasmenéses volt adtam neki sóba-vízbe főtt krumplit. Meg is fogta a székletet. Tömítő anyagnak jó, de tápértéke nulla.
2011. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat
2011. jún. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!