Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ennyire bun. K az...

Tényleg ennyire bun. K az emberek?

Figyelt kérdés

Tegnap elvittük a sintér telepről kihozott kutyánkat az Omszki tóra fürdeni. Mivel nagyon támadja a kutyákat, ( nem hinném hogy ahonnan meglógott szocializálva lett volna, mert még ülni se tudott, meg semmit se )így csak hosszú pórázon lehet az utcán ,,elengedni".

A tóra mások is lehozzák a kutyájukat pancsizni. Éppen mikor kijöttünk a vízből, egy pasi jött le egészen közel hozzánk, és az ő kutyája szabadon volt, majdnem odajött hozzánk, és úgy szóltam neki, hogy ne engedje már ide, mert össze fognak ugrani. Erre még elkezdett dünnyögni, hogy talán meg kéne nevelni a kutyám.

Na könyörgöm, hát pont azon vagyok, és különben is örüljön hogy szóltam neki, mert lehettem volna Én is olyan bunkó, hogy hagyom őket összeverekedni.

Én úgy tanultam, hogy ha a másik kutyás megfogja és pórázra veszi a kutyáját, akkor illő volna nekem is megfogni ha már arra viszem.

Nektek mi a véleményetek? Csak én fogom fel hü..én?


2011. jún. 30. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Bunkó volt, igazad van. De talán védelmére szóljon, hogy nem tudhatta, 1 hete van nálatok, és felakarta hívni a figyelmedet rá, hogy megkéne nevelni. Próbáld figyelmen kívül hagyni, sok ehhez hasonló összetűzésed lesz még.. Sok sikert a szocializációhoz, kemény munka lesz!
2011. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem abszolút nem...ha így történt,jogos a felhaborodás de ne foglalkozz vele.....Ő bunkó és Te még talán egy kutya életét is megmentetted. 2-0-ra vezetsz a világgal szemben ;) :)
2011. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem, szerintem igazad van.
2011. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazad van. nekem is van egy menhelyi kutyám, nekimegy minden állatnak. múltkor jött póráz nélkül egy vizslás, a kutya meg rohant oda hozzánk. szóltam hogy fogja meg legyen szives mert az enyém harap, erre kiakadt hogy neveljem meg. mondom azon vagyok, maga meg ne engedje oda minden kutyához a magáét...
2011. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam.

Mert én is laktam panelba, és még a kutya futtatón se engedtem oda idegen kutyához az enyémet. Persze ott is volt egy kettő akire úgy kellett rászólni. Volt olyan is aki annak ellenére hogy szóltam, akkor se hívta vissza a kutyáját. ( akkor másik kutyám volt, aki nem kötekedett, de védekezett ha a másik belecsípett )

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 1. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!