Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért húzza (nem áll rá) a...

Miért húzza (nem áll rá) a kutyám a jobb első lábát? Ugye nincs nagyobb baja?

Figyelt kérdés
most vettem észre hogy a törpespánielem úgy megy h nem áll rá a jobb első lábára.megnéztem a talpát nincs benne semmi,végignyomogattam az egész lábat de nem nyüszít, nem jelez hogy fájna neki.mitől fájhat akkor?:S lehet hogy csak beütötte valahova?bár akkor is nyöszítene ha megnyomnám neki:/ aggódom mert nagyon rossz nézni ahogy ilyen kis sántán megy:S
2011. jún. 30. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vidd, ha nem áll rá annak biztos komoly oka van. A kutyák jóval több fájdalmat elviselnek mint az emberek, ha nem nehézkedik a mellső lábára akkor állatorvos, attól függetlenül hogy nem nyüszit mikor mozgatod neki.
2011. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyémmel ugyan ez van csak nekem a bal hátsó lábára nem áll rá.
2011. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21:46-os vagyok. Bocsi az enyémnek a bal első lábával van ugyan ez. Most kapott oltást és nagyon bágyadt.
2011. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Roger Smith ***** válasza:
ha spániel akkor nézd át alaposan a lábát, (szőrt és a lábujjak között is) hogy nincs-e benne toklász!
2011. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp állatorvos.....

Meghúzhatta de nagyobb is lehet a baj, pl az én kutyám sem nyüszizik mikor toklász van a lábába és fogdosom, a gyúladás pedig csak végső esetben látszik már....

2011. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak színlel. Az én kutyám (magyar vizsla) amíg nem voltam itthon már 1 hétig, senki nem foglalkozott vele, csak etették max megsimogatták. Elkezdte eljátszani, hogy sánta. Persze egyből mindenki megijedt, hogy "jaaaaj mi baja lehet stb". Elvittük állatdokihoz, és azt mondta semmi baja. Már két hete itthon vagyok és láss csodát, kutya baja :))


Jobbulást Nektek, ha mégis valami komoly!

2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a sok és annál is fontosabb hogy gyors választ! átnéztem még1x a lábát,megmondom őszintén nem tudtam h a toklász ilyen gondot tud okozni,de találtam 3-4et is a lábában,az egyiket mikor kiszedtem akkor nagyot nyüszített szegénykém,úgyhogy valószínűleg az volt az.még mindig sántít de remélem csak a sebtől és 1-2 napon belül elmúlik.ha nem,viszem orvoshoz.mégegyszer köszönöm a segítséget!:)
2011. jún. 30. 23:42
 8/11 anonim ***** válasza:
A toklász tulajdonsága az hogy egyre mélyebbre megy ...azt nem fogod látni ha már bent van.....műtéti úton altatással szedik ki....
2011. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
műtéti úton altatással?:S az kb vagy 20ezer forint tudtommal..
2011. júl. 1. 12:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 2900ft....(nem sima hosszú távú altatás és nem nagy műtét, nem kell varrni, de vágják és gyors altatás kb 10 perces)
2011. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!