Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért nem képesek...

Az emberek miért nem képesek belegondolni olyan kutyás dolgokba sem, amikhez csak logika kellene?

Figyelt kérdés

Amihez nem kéne kutya...

Pl miért csodálkoznak, hogy idegbajt kapok amikor azt mondják, majd elvisszük a kutyát a csomagtartóban több órás úton - nyáron. De nem olyanban ami az utastérrel egyben van. Hanem tudjátok abban a típusban amibe a hullát szokták rejteni a filmekben xD Ami olyan elzárt mint egy kis doboz.

Vagy elmegyünk valahova ahol nem vihetném a házba. Hát nem baj, majd helyben marad órákat a teraszon, nem? Egy idegen helyen ahol idegenek vannak. Máskor meg elájulnak, hogy tud pacsit adni.

Vagy nem értik miért barátságtalan családtagokkal. Na ja de életében nem látta őket sosem!

Vagy ártatlan szemmel kérdezik, hogy miért nem hoztam el a kutyáim xy találkára. És a világért sem értik mi olyan nehéz azon hogy az út olyan lett volna, hogy: 1 óra vonattal, aztán metró hatalmas tömegben, aztán séta, aztán villamos tömegben, aztán megint séta. És több kutyával.

Vagy nem értik miért nem akarok a versenyre az ország másik végébe vonattal menni.

Most komolyan ehhez kutyásnak kell lenni? Csak szerintem nincs szükség itt másra, mint logikára?


2011. jún. 30. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túlságosan felspannoltad magad. :D Vannak durvább dolgok is, amit az emberek nem értenek meg.
2011. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak példákat soroltam. És attól mert vannak rosszabb dolgok is, még lehetek kiváncsi erre, nem?
2011. jún. 30. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak logika. De az aki ez nem érti meg az simán meg tenné a kutyájával! :S
2011. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, de milyen választ vársz a kérdésedre? Azt hogy az ismerőseid hülyék?

Amikor a kutyatartók 90%-a még mindig abban a hitben él, hogy a kutyák is olyanok mint az emberek, megértik amit mondunk, és nekik is szükségük van arra, hogy szülővé váljanak? Mert sajnos még itt tartunk, és mivel az átlagember makacs, ezért nem tudom h hány generációra lesz szükség ahhoz, hogy ezeket a tévhiteket kiverjék az emberek fejéből...

2011. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló. Egyet értek. Kérdező ha röviden egyszerűen és nyersen megakarom fogalmazni a választ akkor azt mondom az ismerőseid nem normálisak! Szerintem ehhez nem kell kutyásnak lenni. Mielőtt megkaptam az első kutyámat én már tudtam ezeket. De az biztos hogy ahhoz hogy valaki ezt megértse csak józan paraszt ész kell!
2011. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudom. Én mindenhova viszem magammal. Jó,nem "hullaszállítóban" hanem olyanban,ahol a csomagtartóban van,de a feje a vállamon. Viszem vonaton,metrón,tömegben. És viszem olyan helyre is,ahova nem vihetem be. Az egyik rokonnál most van picibaba, rendszeresen járunk hozzá. Ott egy nagy tó,erdő, mind az övék. Én bemegyek,és a kutyák játszanak,úsznak, kirándulnak. Kárt nem tehet bennük semmi,senki,mert egy tanya,kihalt helyen van,ha meg elfárad,lefekszik a teraszra,és megvár. Nálam úgy van szoktatva,hogy vadidegenekkel is barátságos,mert nagyon sokat járunk fogyatékos gyerekek közé ( nem terápiáskutya,csak úgy. ),és ott ez nagyon fontos.

Tehát szerintem ez abszolút nézőpont kérdése. Nekem ez a logikus,neked az. :)

2011. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha az én életem élnéd akkor lehet neked is ez lenne a logikus.

Nekem 4 kutyám van. Másodszor az én kutyáim, hogy úgy mondjam nem terápiás, birka nyugalmú fajták, mert én meg ezt szeretem.

Szerintem a biztonságos vezetésbe nem fér bele hogy a feje a vállamon van. Tehát boxban szállítom, és gondolj bele mekkora az, ha 4 kutyának kell elférni benne. Megintcsak nem egyszerű.

Szóval ha úgyis csak nyaggatás nekik az út, kényelmetlen és nem tudok velük foglalkozni akkor miért ne hagyjam őket a kényelmes otthonban? Nekik is jobb, és szerintem meg kell tanulniuk egyedül lenni. Kutyás vagyok, iskolába járunk meg kiállításra meg versenyre meg kutyás táborba.

De itt nem arről van szó, hogy mindig velem vannak-e vagy nem. Felteszem hiába viszed mindig magaddal a kutyád, nem egy dobozszerű csomagtartóban szállítod kánikulában. Tehát itt a dolgok megoldását nem értem...

2011. júl. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!