Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire véljem ezt? (Kérdésed...

Mire véljem ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az 5hós kutyám a mai napon nagyon fura...nyüszít, hogy menjek ki hozzá, de mikor már abbaghagyta, akkor megyek ki. Mikor kint vagyok, a cipőmet harapdálja, ha pedig rácsapok, rámugrál, és a kezemet harapdálja..nem hagyja simogatni magát? Mi ez?
2011. júl. 1. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kamaszodik a kicsike :D

most extra fontos, hogy ne ugorj neki minden vakkantásra, mindig az legyen, amit te akarsz, te határozol, mert a fejedre nő a végén

jha és lehet a fogváltás is elkezdődött neki :)

2011. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem..lehet tényleg a fogváltás az oka, mivel nem harap olyan erősen, csak "finoman". köszönöm!!
2011. júl. 1. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jön a foga akkor sem szabad hagyni, hogy harapdáljon. Ilyenkor NYUGODT ÉS MAGABIZTOSAN elég csak megpaskolni vagy megérinteni. Ha érdekel a National Geographic Channelen megy: A csodálatos kutyadoki. Itt kinézheted, hogy hánykor megy: [link] A módszere tényleg beválik, én is ezt alkalmazom.
2011. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is csapkodod a kutyádat? Ha harapni akar, rászólsz, hogy nem és leszeded. Ha lenyugszik, akkor simogasd , vagy adjál pici jutalomfalatot. Amúgy fogzik. Adjál neki sok rágni valót.
2011. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!