Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érhetném el hogy rám...

Hogyan érhetném el hogy rám is hallgasson a kutyánk?

Figyelt kérdés
Amikor rosszat csinál(elszökik, rágja a papucsot, stb.) akkor apámra jobban hallgat mint rám. Mit kell csinálnom, hogy rám is figyeljen, hallgasson?
2011. júl. 1. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom már hallottál a "csodálatos kutyadoki"-t, de ha nem akkor nézd meg a National Geographic-on vagy a YouTube-on. A módszerei tényleg hatásosak, tanulj tőle.
2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogadott el magasabb rendűnek, mint ő. Nem azt mondom, hogy vedd el apukádtól a falkavezérséget, de ha lehet, akkor a hierarchiában Te legyél apukád után, ne pedig a kutya.
2011. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem youtube-n. Majd megpróbálok határozottabb, magabiztosabb lenni.
2011. júl. 1. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a falkavezér!!! Amúgy én is a csodálatos kutyadokit szoktam nézni, de én a TV-ben. Nagyon sokat tanultam és a könyvből is!! A national Geographic Channelen megy. Itt kinézheted, hogy hánykor megy: [link]
2011. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél határozott,de nem frusztrált vagy mérges,hanem nyugodt.A hangod is legyen határozott és kissé kemény,ha túl lazán szólsz hozzá nem veszi komoly figyelmeztetésnek.Nyugodtan emeld fel a hangod(közben persze legyél nyugodt). Ha ekkor sem tágít,akkor egy határozott érintéssel(nem ütéssel vagy lökéssel) megbököd a bordájánál.Ha már ez sem megy,akkor leszeded a papucsról,teret követelsz magadnak.Ilyenkor ne engedd,hogy mögéd menjen.Addig ne tágíts,amíg meg nem adta magát(lefeküdt,hanyatt vágódott).Ha ezt megtette,simogatás,érintés,szemkontaktus nélkül otthagyod határozott lépésekkel.
2011. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!